سونامی هجوم کاربران به بازی همستر کامبت

سونامی هجوم کاربران به بازی همستر کامبت

آفتاب نیوز :

با اینکه ابهام های زیادی این نوع ارز ها دارند و منشا سوءاستفاده های زیادی می شوند و درآمدشان همچنان محل سوال است، ولی ایرانی ها در حال سبقت ازهم برای بازی در آن هستند.

البته معلوم نیست این سکه های مجازی که با ضربه روی تصویر یک همستر یا وارد کردن کد های مورس و ساختن کمبو های روزانه تعدادشان بالا می رود، قرار است در صرافی ها لیست شود یا نه.

در بازی نات کوین سرانه درآمد هر کاربر پس از لیست شدن این میم کوین حدود 600 هزار تومان بود که در قیمت های فعلی با ارزش بازار 2 میلیارد دلاری، حدود 2 میلیون تومان است.

در بازی همستر، به دلیل حجم انبوه کاربران، پاداش احتمالی میان آن ها تقسیم می شود و کاهش می یابد چراکه به قول معروف پول از شلوغی بدش می آید و هر کاری که همه انجام دهند، سود زیادی نخواهد داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سونامی هجوم کاربران به بازی همستر کامبت" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سونامی هجوم کاربران به بازی همستر کامبت"، کلیک کنید.