سکه با چه قیمتی هفته ی اول خرداد را به پایان برد؟

سکه با چه قیمتی هفته ی اول خرداد را به پایان برد؟

به گزارش خبرگزاری لیجار، قیمت هر قطعه سکه طرح جدید در معاملات امروز (پنجشنبه، دهم خرداد) بازار طلای تهران تا لحظه تنظیم این خبر نسبت به قیمت پایانی روز گذشته (چهارشنبه، نهم خرداد) با کاهش 100 هزار تومانی به 40 میلیون و 700 هزار تومان رسید.

قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم با کاهش 100 هزار تومانی نسبت به دیروز 37 میلیون و 600 هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در جریان معاملات امروز نسبت به دیروز با کاهش 200 هزار تومانی به قیمت 23 میلیون و 200 هزار تومان و ربع سکه نیز با کاهش 150 هزار تومانی به 15 میلیون و 150 هزار تومان رسید.

قیمت سکه یک گرمی بدون تغییرنسبت به دیروز با قیمت 6 میلیون و 900 هزار تومان عرضه شد.

قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز در بازار طلای تهران با کاهش 2 هزار تومانی به سه میلیون و 370 هزار تومان رسید و هر گرم طلای 24 عیار با کاهش حدود 3 هزار تومانی، چهار میلیون و 493 هزار تومان معامله شد.

امروز بهای هر اونس طلا در بازارهای جهانی با کاهش ناچیز به 2 هزار و 336 دلار رسید.

223223

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سکه با چه قیمتی هفته ی اول خرداد را به پایان برد؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سکه با چه قیمتی هفته ی اول خرداد را به پایان برد؟"، کلیک کنید.