شروع دوباره ایران مقابل هنگ کنگ متفاوت/ دو پرسپولیسی غایب هستند

به گزارش خبرنگار لیجار، دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و هنگ کنگ از ساعت 15:30 دقیقه امروز پنجشنبه در مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2026 در حالی آغاز می شود که شاگردان امیر قلعه نویی با کسب 10 امتیاز از چهار بازی قبلی خود در گروه E صعود به مرحله نهایی انتخابی را قطعی کرده اند.

این دیدار که با قضاوت قاسم مطر علی از کشور عمان در هنگ کنگ برگزار می شود با شرایط کاملا متفاوت هنگ کنگی ها نسبت به دور رفت همراه خواهد بود.

«یورن اندرسن» سرمربی هنگ کنگ در دور رفت و همچنین جام ملت های آسیا تصمیم به کناره گیری از هدایت این تیم گرفت تا در دیدار فردا از «وولفگانگ لویسر» با ملیت اتریشی به عنوان سرمربی موقت هدایت آنها را عهده دار شود.

شروع دوباره ایران مقابل هنگ کنگ متفاوت/ دو پرسپولیسی غایب هستند

تیم ملی ایران قبل از بازی امروز، هشت بار به مصاف هنگ کنگ رفته که آمار صد درصد پیروزی را کسب کرده است. ملی پوشان ایران تا حالا 19 گل به هنگ کنگی زده اند که تنها یک بار موفق به گشودن دروازه ایران بوده است. بازی رفت دو تیم در همین رقابت ها با برتری 4 بر صفر ایران در ورزشگاه آزادی به پایان رسید، گل های ایران را در آن دیدار سردار آزمون (2)، مهدی طارمی و رامین رضاییان به ثمر رساندند.

هم گروهی دو تیم در مرحله گروهی جام ملت های آسیا نیز باعث رویارویی دوباره آنها شد که این دیدار با تک گل مهدی قایدی یک بر صفر به سود ایران تمام شد.

امیر قلعه نویی در این دیدار مهدی ترابی را به دلیل مسمومیت غذایی و محمد حسین کنعانی زادگان را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد تا چاره ای جز تغییر در قلب دفاعی پس از مدت ها نداشته باشد.

حال باید دید شاگردان امیر قلعه نویی که سفری طولانی مدت به هنگ کنگ داشته اند چه نتیجه ای را مقابل این حریف در هوای نسبتا شرجی ورزشگاه ملی هنگ کنگ خواهند گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شروع دوباره ایران مقابل هنگ کنگ متفاوت/ دو پرسپولیسی غایب هستند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شروع دوباره ایران مقابل هنگ کنگ متفاوت/ دو پرسپولیسی غایب هستند"، کلیک کنید.