شهادت مامور پلیس در شهرستان شادگان

شهادت مامور پلیس در شهرستان شادگان

به گزارش خبرنگار لیجار، سرهنگ سید قاسم موسوی عصر امروز یکشنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای با اعلام این خبر اظهار کرد: ساعت ۱۸ و ۱۵ دقیقه روز (پنج‌شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳) مأموران گشت پاسگاه انتظامی آبشار این شهرستان حین گشت‌زنی در جهت برقراری نظم امنیت عمومی شهروندان در یکی از مناطق شهرستان، ۲ نفر راکب موتورسیکلت به سمت خودروی پلیس اقدام به تیراندازی کردند.

وی افزود: مأموران پلیس بلافاصله با اقدام شجاعانه به سمت این ۲ نفر شرور تیراندازی کردند که پس از زمین گیر شدن افراد، مهاجم با رها کردن موتورسیکلت و سلاح کلاشینکف از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شادگان بیان کرد: پس از این درگیری مسلحانه با تشکیل چندین اکیپ عملیاتی انتظامی تعداد پنج نفر از عاملان و همدستان افراد مهاجم دستگیر و تعداد پنج قبضه سلاح کلاشینکف و مهمات مربوطه کشف شد.

سرهنگ موسوی تصریح کرد: متأسفانه استوار دوم کامران مسعودی‌تبار در این عملیات مجروح شده بود، پس از انتقال به بیمارستان و به رغم تلاش پزشکان این مأمور فداکار شامگاه امروز به درجه رفیع شهادت نائل شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهادت مامور پلیس در شهرستان شادگان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهادت مامور پلیس در شهرستان شادگان"، کلیک کنید.