شوک به قرمزها؛ پایان کار ستاره تیم ملی در پرسپولیس؟

شوک به قرمزها؛ پایان کار ستاره تیم ملی در پرسپولیس؟

به گزارش خبرگزاری لیجار؛ مرتضی پورعلی گنجی مدافع ملی پوش باشگاه پرسپولیس تهران مدت هاست به دلیل مصدومیت از ترکیب اصلی سرخ پوشان به دور است و او بخش زیادی از مسابقات را به همین دلیل از دست داده اند.

به نقل از ایرنا سرخ پوشان با توجه به روند درمان این مدافع ملی پوش امیدوارم بودند تا این بازیکن را به هفته های پایانی مسابقات لیگ برتر برسانند اما چنین اتفاقی رخ نداد. با این وجود گفته می شد پورعلی گنجی در صورت صعود پرسپولیس به مراحل بالاتر جام حذفی می تواند قرمز ها را همراهی کند که با حذف پرسپولیس از این رقابت ها این احتمال نیز از بین رفت.

احتمال بازی ستاره پرسپولیس در این فصل با توجه به شرایط این بازیکن به کمترین حد ممکن رسیده و از طرفی با به اتمام رسیدن قرارداد پورعلی گنجی و همچنین احتمال جدایی او به نظر می آید دیدن دوباره او با لباس پرسپولیس به کمترین حد ممکن خود رسیده باشد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شوک به قرمزها؛ پایان کار ستاره تیم ملی در پرسپولیس؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شوک به قرمزها؛ پایان کار ستاره تیم ملی در پرسپولیس؟"، کلیک کنید.