طارمی: فلسفه تیم ملی بازی هجومی است/ کنترل بازی دست ما بود و بردیم

طارمی: فلسفه تیم ملی بازی هجومی است/ کنترل بازی دست ما بود و بردیم

بهترین بازیکن دیدار ایران و هنگ کنگ می گوید تیم ملی ایران با کنترل بیشتر بازی، نتیجه را به سود خود به پایان برد.

به گزارش لیجار و به نقل از فدراسیون فوتبال، مهدی طارمی که به عنوان بهترین بازیکن زمین در دیدار ایران و هنگ کنگ انتخاب شد، در نشست خبری اظهار کرد: استراتژی فوتبال ایران انجام بازی هجومی و خلق موقعیت های زیاد است. با احترام به تیم خوب هنگ کنگ که در برخی دقایق بازی مشکلاتی را برای ما ایجاد کرد اما این تیم ایران بود که کنترل بازی را به خوبی به دست گرفت و موقعیت های زیادی را ایجاد کرد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار هنگ کنگی درباره وضعیت این تیم گفت: فکر می کنم فلسفه بازی تیم شما تغییرات زیادی داشته است. هنگ کنگ در این بازی چشم به ضد حملات داشت. همانطور که سرمربی محترم تیم ما گفت فوتبال هنگ کنگ پیشرفت زیادی کرده و در آینده این تیم می تواند برای رقبا مشکل ساز شود.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طارمی: فلسفه تیم ملی بازی هجومی است/ کنترل بازی دست ما بود و بردیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طارمی: فلسفه تیم ملی بازی هجومی است/ کنترل بازی دست ما بود و بردیم"، کلیک کنید.