طالبان پاکستان دست به ترور زد

طالبان پاکستان دست به ترور زد

به گزارش لیجار به نقل از ایرنا سید علی رضا یک مقام ارشد دایره مبارزه با تروریسم روز گذشته در منطقه کریم آباد شهر کراچی واقع در جنوب پاکستان درپی حمله مهاجمان ناشناس کشته شد.

پیکر این مقام امنیتی که از شیعیان شهر کراچی شناخته می شد در حسینیه شهدای کربلا تشییع و در آرامستان وادی حسین به خاک سپرده شد.

گروه تروریستی تحریک طالبان پاکستان طی پیامی مسئولیت این ترور را برعهده گرفته است. ماه گذشته نیز این گروه مسئولیت حمله به نیروهای پلیس در کراچی برعهده گرفته بود.

در ماه مه (اردیبهشت و خرداد) امسال یک گروه شبه نظامی در ایالت سِند در جنوب پاکستان اعلام کرد که به طالبان پاکستانی ملحق شده است‌.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طالبان پاکستان دست به ترور زد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طالبان پاکستان دست به ترور زد"، کلیک کنید.