عمر السوما پیشنهاد پرسپولیس را رد کرد!

عمر السوما پیشنهاد پرسپولیس را رد کرد!

به گزارش خبرگزاری لیجار؛ روزنامه الرای قطر در شماره امروز خود نوشت که بحث معاوضه عمر السوما با عبدالکریم حسن منتفی شد.

به نقل از لیجار این روزنامه قطری اعلام کرد که عمر السوما، مهاجم سوریه‌ای العربی حاضر نشد که راهی پرسپولیس شود به طوری که او اصرار دارد که تا پایان قراردادش در العربی باقی بماند و به این ترتیب او با عبدالکریم حسن معاوضه نخواهد شد.

این روزنامه قطری هم‌چنین درباره عبدالکریم حسن نوشت که پرسپولیس حاضر نیست که این بازیکن را باوجود پیشنهادهای خوبی که دارد بفروشد.

باشگاه پرسپولیس درخواست معاوضه عبدالکریم حسن با عمر السوما را داده بود. باشگاه العربی با این درخواست موافق بود اما خود السوما حاضر نشده است که راهی لیگ ایران شود.

این مهاجم سوریه‌ای در دومین فصل حضورش در العربی عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد. او از لیگ عربستان هم پیشنهاد دارد اما می‌خواهد به حضورش در قطر ادامه دهد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عمر السوما پیشنهاد پرسپولیس را رد کرد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عمر السوما پیشنهاد پرسپولیس را رد کرد!"، کلیک کنید.