عکسبرداری از برگه‌های تعرفه رأی و انتشار آن ممنوع است

عکسبرداری از برگه‌های تعرفه رأی و انتشار آن ممنوع است

به گزارش خبرگزاری لیجار از قزوین؛ در آستانه برگزاری مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، عباس کاظمی، معاون استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان ضمن تأکید بر لزوم حفظ امنیت و امانتداری در فرآیند انتخابات تاکید کرد: عکسبرداری از برگه‌های تعرفه رأی، هرگونه سوءاستفاده و همچنین انتشار آن در فضای مجازی یا به صورت عمومی ممنوع بوده و با متخلفین برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

کاظمی اظهار کرد: علت این ممنوعیت به دلیل جلوگیری از خرید و فروش رأی و هرگونه سوءاستفاده بوده و قطعا با همکاری همه مردم به عنوان برگزار کنندگان اصلی انتخابات، روز جمعه شاهد یک رقابت کاملا سالم از طرف هر دو نامزد انتخابات خواهیم بود.

وی بیان کرد: حق رأی و انتخابات به عنوان امانتی در دست شهروندان است و حفظ این امانت از اهمیت بالایی برخوردار است، از طرفی امنیت و سلامت انتخابات از اولویت‌های اصلی ستاد انتخابات بوده و هرگونه تلاش برای نقض این اصول با جدیت دنبال و به هر گونه تخلفی با قاطعیت رسیدگی خواهد شد.

معاون استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان یادآور شد: این اقدامات به منظور تضمین برگزاری انتخاباتی سالم و عادلانه صورت می‌گیرد تا اطمینان حاصل شود که هر رأی به درستی شمرده و از حقوق شهروندان به خوبی محافظت می شود.

کاظمی در ادامه یادآور شد: مانند دور اول انتخابات در ۱٠۸۹شعبه اخذ رأی از ساعت۸ صبح جمعه همزمان با سراسر کشور انتخابات در استان آغاز خواهد شد و مردم می‌توانند آرای خود را به صندوق بیندازند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکسبرداری از برگه‌های تعرفه رأی و انتشار آن ممنوع است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکسبرداری از برگه‌های تعرفه رأی و انتشار آن ممنوع است"، کلیک کنید.