عکس | زد و خورد عجیب در نیمه نهایی جام حذفی!

به گزارش خبرگزاری لیجار؛ سوت پایان مسابقه به صدا درآمد. سپاهان پس از 11 سال موفق شد بار دیگر به فینال جام حذفی صعود کند و این نقطه عطفی در تاریخ باشگاه اصفهانی بود که توانست پس از مدت ها یکبار دیگر در آستانه کسب جام حذفی قرار بگیرد و امیدوار به پنجمین قهرمانی در دومین رقابت مهم فوتبال ایران باشد.
در گزارش ورزش سه آمده است: در حالی که بازیکنان سپاهان در حال شکرگذاری برای رسیدن به فینال و به آغوش کشیدن یکدیگر بودند و در سوی مقابل هم بازیکنان گل گهر نای بلند شدن از روی زمین را نداشتند، به یکباره کارگردان تلویزیونی مسابقه به متن یک درگیری عجیب رفت؛ جایی که یکی از اعضای تیم فوتبال سپاهان (ماساژور این تیم) در حال فرار از جایی بود که چند بازیکن گل گهر حضور داشتند و سرعت او برای گریز از بازیکنان گل گهر که با وجود خستگی برای رسیدن و گرفتن او استارت زده بودند، صحنه های عجیبی را خلق کرد و او نتوانست تعادلش را کنترل کند و مقابل نیمکت سپاهان با زمین برخورد شدیدی کرد.

2044014

در همین حین بازیکنان عصبانی گل گهر و در راس آنها علی علیزاده به این فرد رسیدند ولی میانجیگری اعصای دو تیم باعث شد که درگیری ادامه پیدا نکند.

2044010

چند دقیقه پس از پایان مسابقه فیلمی از درگیری های اعضای دو تیم منتشر شد که به شکل عجیبی شاهد پرتاب بطری از سوی ماساژور سپاهان و برخورد شدید آن به صورت علی علیزاده هستیم.

2044013

در همین لحظات بود که کارگردان تلویزیونی از ادامه تصاویر صرف نظر کرد ولی خبرنگار ورزش سه در ورزشگاه نقش جهان می گوید این پایان درگیری ها نبود و زد و خورد برخی از اعضای دو تیم تا رختکن هم ادامه پیدا کرده است.

2044015

بی شک کمیته انضباطی وارد این ماجرا خواهد شد و باید دید چه جرایمی برای این جنجال و خاطیان آن به ویژه ماساژور سپاهان که در متن درگیری قرار داشته در نظر خواهد گرفت.

2044016

2044017

2044009

2044011

2044008

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | زد و خورد عجیب در نیمه نهایی جام حذفی!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | زد و خورد عجیب در نیمه نهایی جام حذفی!"، کلیک کنید.