عکس| ستاره رئال مادرید بازیکن حریف سپاهان شد!

به گزارش خبرگزاری لیجار؛ در حالی که طی روزهای اخیر اخبار متعددی در خصوص حضور خوسلو مهاجم ۳۲ ساله تیم ملی اسپانیا در یکی از لیگ‌های کشورهای حوزه خلیج فارس مطرح می‌شد، در نهایت این مهم به حقیقت پیوست.

در نهایت باشگاه الغرافه قطر به صورت رسمی اعلام کرد که خوسلو را جذب کرده است. این در حالی است که وی هم اکنون با تیم ملی اسپانیا در یورو ۲۰۲۴ حضور دارد.

ستاره رئال‌مادرید به الغرافه پیوست؛ رقیب سپاهان، مسلح شد + عکس

خوسلو که تحت قرارداد باشگاه اسپانیول است، فصل گذشته به صورت قرضی در رئال‌مادرید حضور داشت و هرچند مهاجم ذخیره بود، اما گل‌های بسیار حساسی را برای کهکشانی به ارمغان آورد.

گفتنی است، ‌الغرافه قطر در مرحله دوم پلی‌اف لیگ نخبگان آسیا به مصاف سپاهان خواهد رفت. سپاهان در مرحله اول باید با شباب الاهلی امارات روبه‌رو شود.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| ستاره رئال مادرید بازیکن حریف سپاهان شد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| ستاره رئال مادرید بازیکن حریف سپاهان شد!"، کلیک کنید.