فردا پنجشنبه ادارات سراسر آذربایجان غربی تعطیل است

فردا پنجشنبه ادارات سراسر آذربایجان غربی تعطیل است

به گزارش خبرگزاری لیجار از آذربایجان غربی، علی رزازی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: در پی برگزاری تجمع بزرگ مردم در سراسر استان در گرامیداشت یاد و خاطره سیدالشهدای خدمت “شهید جمهور” شهید آیت الله رییسی و همراهان شهیدش؛ به جهت تسهیل در حضور علاقه مندان برای حضور در این تجمعات مردمی ، به دستور استاندار آذربایجان غربی فردا پنجشنبه سوم خرداد ماه ادارات استان غیر از نهادهای خدمات رسان، مراکز درمانی و بهداشتی تعطیل است.

وی افزود: مراسم گرامیداشت یاد و خاطره حضرت آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهور شهید و همراهان شهیدش، روز پنجشنبه سوم خرداد ماه ساعت 10 صبح در خیابان شهید سلیمانی با حضور مردم ولایتمدار و قدرشناس این شهرستان برگزار می شود.

وی اضافه کرد: همچنین نظیر این مراسم در مراکز تمامی شهرستان ها به یاد رییس جمهور شهید و همراهان شهیدش برگزار می گردد.

رزازی ادامه داد: مراسم بزرگداشت و شام غریبان شهدای خدمت فردا پنج شنبه سوم خردادماه ساعت 21 در محل مصلی حضرت امام (ره) ارومیه برگزار می گردد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فردا پنجشنبه ادارات سراسر آذربایجان غربی تعطیل است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فردا پنجشنبه ادارات سراسر آذربایجان غربی تعطیل است"، کلیک کنید.