لیبرمن: همه توانم را برای تغییر دولت نتانیاهو به کار می‌گیرم

لیبرمن: همه توانم را برای تغییر دولت نتانیاهو به کار می‌گیرم

وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی و رئیس حزب «اسرائیل خانه ما» گفت همه تلاش خود را برای تغییر کابینه «بنیامین نتانیاهو» به کار خواهد گرفت.

به گزارش لیجار، «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ اسبق رژیم صهیونیستی و رهبر حزب«اسرائیل خانه ما» کابینه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم را شکست‌خورده‌ترین کابینه در تاریخ رژیم صهیونیستی توصیف کرد.

الجزیره به نقل از لیبرمن گزارش داد کابینه نتانیاهو به جای پیروزی کاملی که در نوار غزه از آن صحبت می‌کرد، کاملا تحقیر شد و جبهه شمال را از دست داده و به تسلیم شدن در برابر حزب‌الله لبنان ادامه می‌دهد.

وی تاکید کرد همه توان خود را به کار خواهد گرفت تا کابینه نتانیاهو را که در تاریخ رژیم صهیونیستی بیشترین شکست را متحمل شده، تغییر دهد.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لیبرمن: همه توانم را برای تغییر دولت نتانیاهو به کار می‌گیرم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لیبرمن: همه توانم را برای تغییر دولت نتانیاهو به کار می‌گیرم"، کلیک کنید.