محسن رضایی: انتخابات اقتدار و امنیت کشور را تقویت می‌کند

پس از رای دادن در مسجد لرزاده؛

محسن رضایی: انتخابات اقتدار و امنیت کشور را تقویت می‌کند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، حضور مردم را تقویت‌کننده اقتدار و امنیت کشور دانست و گفت: مردم نشان دادند مردم‌سالاری دینی را از آن خود می‌دانند و به آن وفادار هستند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری لیجار، محسن رضایی عصر روز جمعه -۱۵ تیر- با حضور در مسجد لرزاده تهران و شرکت در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، رای خود را صندوق انداخت.

دولت آینده، دولت همه مردم ایران است

رضایی پس از رای در سخنانی در جمع خبرنگاران با قدردانی از حضور مسئولانه و همراه با بصیرت و شعور مردم ایران به ویژه در دور دوم انتخابات، اظهار داشت: مردم نشان دادند مردم سالاری دینی را از آن خود می‌دانند و به آن وفادار هستند، حضور مردم هم در اقتدار و امنیت، و هم در بازگشایی روابط خارجی بسیار موثر است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: از دولت بعد انتظار داریم به صورت گسترده از همه شایستگان کشور استفاده کند، چون دولت آینده، دولت همه مردم ایران است، و امیدواریم نخبگان و شایستگان هم به دولت آینده کمک کنند.

تمام گروه‌های سیاسی به میدان آمدند

رضایی با بیان اینکه سرمایه‌ای که در انتخابات به میدان آمده بیانگر پیشرفت‌های بزرگی در آینده خواهد بود، تاکید کرد: یکی از محاسن انتخابات امروز این است که تمام گروه‌های سیاسی اعم از اصولگرا، اصلاح‌طلب، مستقلین، نیرو‌های انقلابی در آن مشارکت کردند و شخصیت‌های سیاسی کشور همه اعلامیه دادند و امروز شور و شوق اقوام را در این انتخابات ملاحظه می‌کنیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ابراز داشت: دولتی که انتخاب شود بدون شک پیشرفت‌های گذشته را ادامه می‌دهد و از همه جناح‌های کشور استفاده می‌کند.

مردم هیچ‌گاه قهر نمی‌کنند

رضایی در پاسخ به سؤالی درباره نحوه مواجهه دولت‌های دیگر با دولت آینده ایران، خاطرنشان کرد: انتظار ما این است که دیگر کشور‌ها به آراء مردم ایران احترام بگذارند و آن را جدی بگیرند و بدانند ملت ایران با اعتقاد در این انتخابات شرکت کرده است. آنها اگر خواهان گسترش مراوادات با ملت ایران هستند، باید با دولت آینده روابط قوی‌تر و بهتری داشته باشند.

وی با تاکید به جدی بودن رقابت در انتخابات ریاست جمهوری، عنوان کرد: خیلی‌ها که دور قبل می‌گفتند مردم قهر کردند، در این دور خواهند فهمید که مردم ایران مردم‌سالاری و دموکراسی را از آن خود می‌دانند و هیچ‌گاه با صندوق قهر نمی‌کنند و همیشه در صحنه خواهند بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محسن رضایی: انتخابات اقتدار و امنیت کشور را تقویت می‌کند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محسن رضایی: انتخابات اقتدار و امنیت کشور را تقویت می‌کند"، کلیک کنید.