مردان آهنین ایران در یک قدمی مدال طلا و نقره مسابقات روسیه

مردان آهنین ایران در یک قدمی مدال طلا و نقره مسابقات روسیه

به گزارش خبرگزاری لیجار؛ تیم ایران متشکل از ورزشکاران رشته های قویترین مردان، پرورش اندام، فیتنس چلنج و لیفت؛ روز چهارشنبه تهران را به مقصد روسیه و شهر کراسنویارسک ترک کرد.

به نقل از ایرنا اعضای تیم ایران رقابت خود را در مسابقات بین المللی “سیبرین پاور شو” امروز آغاز کرده و تا روز یکشنبه این رویداد ادامه خواهد داشت.

در روز اول رقابت های دسته فوق سنگین، علی فاضلی و سجاد سلطانی زاده در سه آیتم نخست موفق شدند در رده اول و دوم قرار بگیرند و شانس های اول مدال طلا و نقره باشند. همچنین عباد کهنسال به عنوان نفر سوم وزن 105- کیلوگرم و عظیم دیانی به عنوان نفر سوم دسته 90- کیلوگرم راهی فینال شدند.

مسابقات آماتوری فردا در بخش فینال پیگیری می شود و قهرمانان هر دسته مشخص خواهند شد. رضا قیطاسی، قهرمان قوی ترین مردان ایران نیز فردا در بخش حرفه ای ها رقابت خود را آغاز می کند.

اسامی تیم اعزامی قوی ترین مردان ایران به این رویداد به شرح زیر است:

رضا قیطاسی، عظیم دیانی، سجاد سلطانی نژاد، علی فاضلی، عبدالله قلیچ، بابک غضبانی(مربی)، علیرضا استادحاجی(سرپرست)، پیمان ماهری پور(داور)

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مردان آهنین ایران در یک قدمی مدال طلا و نقره مسابقات روسیه" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مردان آهنین ایران در یک قدمی مدال طلا و نقره مسابقات روسیه"، کلیک کنید.