مردم قم در سالروز قیام خونین 15خرداد راهپیمایی می کنند

مردم قم در سالروز قیام خونین 15خرداد راهپیمایی می کنند

به گزارش خبرنگار لیجار، راهپیمایی و مراسم بزرگداشت یوم الله تاریخ ساز 15 خرداد روز سه شنبه 15 خردادماه از ساعت 9:30 صبح و از مقابل بیت تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به سما حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها برگزار می شود.

مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام (ره) از سوی مقام معظم رهبری نیز روز یکشنبه 13 خردادماه بعد از فریضه مغرب و عشاء در شبستان حضرت امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها برگزار می شود.

مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام (ره) و قیام خونین یوم الله 15 خردادماه روز دوشنبه 14 خردادماه بعد از فریضه مغرب و عشاء در شبستان حضرت امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها برگزار می شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم طی اطلاعیه ای مردم بصیر و انقلابی قم را به حضور در مراسم بزرگداشت ایام الله 14 و 15 خرداد دعوت کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«راه امام خمینی (ره)، راه نجات این کشور، هم در آغاز انقلاب، هم در دوران حیات آن بزرگوار بود و هم امروز هست». حضرت امام خامنه ای

چهاردهم و پانزدهم خردادماه یادآور دو حادثه بزرگ و فراموش نشدنی حول شخصیتی بی بدیل و اثر گذار در تاریخ پرفراز و نشیب ایران اسلامی است. نیمه خرداد سالروز قیام و همچنین عروج مردی است که ظهور و حیات انقلاب اسلامی مرهون اندیشه پاک، خالص و الهی اوست.

15 خرداد ماه نقطه آغاز نهضت و بیداری اسلامی مردم ایران و روز خلق حماسه ای ماندگار در دفاع از اسلام و مجاهد تربیت یافته مکتب تشیع است.

قیام جاودانه و خونین 15 خرداد که از قم آغاز شد و خون شهرهای دیگر را نیز در دفاع از باورهای دینی و مقام مرجعیت حضرت امام خمینی رحمت الله علیه به جوش آورد نقطه عطف و جرقه ای بود برای انقلاب مردم ایران که در برابر حکومت ظلم و استبداد شاهنشاهی به وقوع پیوست.

14 خردادماه نیز سالروز عروج و ارتحال جانگداز همان بزرگمرد مجاهدی است که نظام اسلامی را با برچیدن نظام طاغوت بنیان نهاد و ندای توحید را در سراسر عالم سرداد.

بزرگداشت امام عظیم الشان این شخصیت برجسته و چهره به یادماندنی تاریخ، فرصت مغتنمی است تا با عمل به تاکیدات مقام معظم رهبری مدظله العالی مبنی بر توجه به ابعاد والای شخصیتی احیاگر اسلام ناب محمدی J و بهره گیری از بیانات آن امام بزرگوار در خصوص گفتمان و شعارهای انقلاب یاد و نام ایشان گرامی داشته شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم ضمن گرامیداشت یاد شهدای خدمت خصوصاً رییس جمهور شهیدمان آیت الله رییسی و دعوت از مردم عزیز برای خلق انتخاباتی حماسی و پرشور و برگزیدن رییس جمهور مکتبی دیگری از جنس مردم و دارای روحیه انقلابی و جهادی، مردم بصیر و انقلابی قم را به شرکت در مراسم هایی که به مناسبت بزرگداشت سی و پنجمین سال عروج امام مهربانی ها و بزرگداشت یوم الله 15 خرداد اعلام و برگزار خواهد شد دعوت می نماید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مردم قم در سالروز قیام خونین 15خرداد راهپیمایی می کنند" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مردم قم در سالروز قیام خونین 15خرداد راهپیمایی می کنند"، کلیک کنید.