مردم یکدیگر را برای رای دادن دعوت کنند

مردم یکدیگر را برای رای دادن دعوت کنند

لیجار/خوزستان نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: در فرصت باقیمانده تا انتخابات باید هر نفر ۵۰ تا ۱۰۰ نفر را از طریق تماس تلفنی به حضور در انتخابات دعوت کند و اگر لازم باشد هر فرد باید در خانه‌ها را بزند و مردم را برای شرکت در انتخابات دعوت کند.

حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی‌فرد در دومین کنگره زنان تاثیرگذار خوزستان و دومین رویداد جایزه جوانی جمعیت خوزستان که امروز (۱۳ تیرماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: برای راهیابی به بهشت باید سختی‌ها را تحمل کرد. در هشت سال دفاع مقدس وقتی رزمنده‌ها می‌خواستند جبهه دشمن را فتح کنند با چند لایه سیم خاردار و کانال‌های خوفناک مواجه می‌شدند و باید این راه را طی می‌کردند و تعداد قابل توجهی شهید می‌دادند تا خط مقدم را فتح کنند اما برای سقوط کافی بود عقب‌نشینی کنند.

به گزارش لیجار، وی افزود: همیشه به قله رفتن سختی‌هایی دارد. حضرت آقا فرمود به قله نزدیک هستیم. در تمام دوران بعثت پیامبر اکرم(ص) یک روایت یا رخداد تاریخی که وضعیت اقتصادی مردم خوب شده بود، وجود ندارد زیرا در دورانی بود که باید سختی‌ها را تحمل کنند تا به قله راه یابند.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه باید سختی‌ها را تحمل کنیم تا به قله برسیم، گفت: شعار هیچکدام از پیامبران بزرگ الهی دنیا، اقتصاد و بهبود وضعیت معیشتی نبوده است. در دوران دفاع مقدس ۹۸ درصد برای دفاع از اسلام به خط مقدم رفتند و شاید دو درصد می‌گفتند برای دفاع از خاک‌ و میهن رفته‌اند. وقتی برای دفاع از اسلام می‌رویم اسلام امر می‌کند از خاک و ناموس دفاع کنید.

موسوی‌فرد با اشاره به تعیین شعار ۱۵ سال اخیر در خصوص مسائل اقتصادی توسط مقام معظم رهبری عنوان کرد: هدف، نظام اسلامی است اما فایده آن حراست از مرزها و بهبود اقتصادی است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: امروزه برخی این گونه در میدان ایستاده‌اند و می‌خواهند نظام را به چالش بکشند اما باید متوجه شوند که وقتی انسان می‌خواهد به قله برود طبیعتا سختی‌ها نیز وجود دارد.

وی با اشاره به از دست دادن بخش زیادی از خاک ایران در جنگ‌های مختلف قبل از دفاع مقدس بیان کرد: در هشت سال دفاع مقدس دیدیم با حراست رزمندگان، یک وجب از خاک را از دست ندادیم.

امام جمعه اهواز گفت: ۳۲ سال از ۴۵ سال بعد از انقلاب، قدرت در دست همین‌هایی که اکنون طلبکار هستند بود. در هشت سال دولت دوازدهم حتی آب آشامیدنی را به برجام گره زدند و بعد از هشت سال گفتند ما قادر نیستیم یک حساب در بانک‌های انگلستان باز کنیم.

وی با اشاره به خدمات دولت سیزدهم بیان کرد: آقای رئیسی مظلومانه وارد میدان عمل شد و در حال تلاش برای رفع مشکلات بود.

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: برخی می‌گویند برای چه رای بدهیم؟ باید گفت که فرق دارد چه کسی رئیس جمهور شود. رئیس جمهوری که شب و روز نمی‌شناسد و در آخر بین مردم به شهادت رسید با دیگر رئیس جمهورها فرق دارد.

موسوی‌فرد با اشاره به افزایش حدود ۱۰ برابری یارانه‌ها در دولت سیزدهم گفت: با آمدن آقای رئیسی ۱۰ هزار کارخانه از جمله کارخانه نیشکر هفت تپه به چرخه تولید برگشتند.

وی بیان کرد: علت عمده مشکل مسکن این است که در طول هشت سال هیچ مسکنی ساخته نشد، در حالی که با ساخت مسکن ۴۰۰ شغل ایجاد می‌شود، بنابراین تعداد زیادی هم بیکار شدند. دولت وعده ساخت ۴ میلیون مسکن داد و قبل از تمام شدن مدت سه سال، حدود ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار زمین برای ساخت مسکن در اختیار مردم قرار داد و اگر عمر شهید رئیسی قد می‌داد به وعده‌اش عمل می‌کرد.

امام جمعه اهواز گفت: بیش از ۲۰ استان مشکل اشتغال ندارند اما خوزستان مقداری وضعیت خوبی ندارد و در دولت سیزدهم تلاش برای حل این مساله در حل انجام بود.

وی عنوان کرد: در فرصت باقیمانده تا انتخابات باید هر نفر ۵۰ تا ۱۰۰ نفر را از طریق تماس تلفنی به حضور در انتخابات دعوت کند و اگر لازم باشد هر فرد باید در خانه‌ها را بزند و مردم را برای شرکت در انتخابات دعوت کند.

موسوی‌فرد با اشاره به اهمیت حضور حداکثری در انتخابات گفت: باید ببینیم با آمدن چه کسی آمریکا خوشحال یا ناراحت می‌شود و با چه کسی مقام معظم رهبری ناراحت یا خوشحال می‌شود؟ باید ببینیم با آمدن کدام کاندیدا، دین و حجاب تقویت می‌شود؟

وی بیان کرد: می‌گویند مرغ، گوشت و … گران شده‌اند در حالی که زیرساخت‌های گرانی در هشت سال دولت قبلی ایجاد شد. باید توجه شود آثار سوء یک رای سال‌ها باقی می‌ماند.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مردم یکدیگر را برای رای دادن دعوت کنند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مردم یکدیگر را برای رای دادن دعوت کنند"، کلیک کنید.