مسایل بهداشتی و درمانی گناوه و دیلم با جدیت دنبال می شود

به گزارش خبرنگار لیجار، جعفر پور کبگانی بعد از ظهر چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان گناوه اظهار داشت: دنیای امروز نسبت به گذشته هم از نظر شخصیت ها و هم موقعیت های جغرافیایی و نوع نگاه دنیا به انسانیت متفاوت است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه دیلم در مجلس شورای اسلامی افزود: در طی قرن اخیر افرادی مانند حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب ظهور و بروز یافتند که در همه زمینه ها نابغه بوده اند که این ظرفیت ها باعث شد تا جامعه نه در داخل کشور بلکه در جهان متاثر از نگاه به انسانیت باشد.

وی گفت: اگر امروز استکبار در مقابل انقلاب اسلامی ایستاده به دلیل این است که می خواهند با این نوع نگاه حق طلبانه مقابله کنند که این نوع مقابله همواره بین حق و باطل در طول تاریخ جریان داشته است.

وی بیان کرد: بعد از حضور گسترده مردم در تشییع پیکر مطهر رییس جمهور شهید و شهدای خدمت و 2 حادثه مهم در کمتر از سه ماه قبل از آن در ابتدای 1403، دنیا به خود آمده و می داند که چه حرکت هایی پیش رو خواهد داشت.

وی ادامه داد: اهمیت عملیات وعده صادق تا آنجا است که امروز همه دنیا را جمع کرده تا ایران را در مسایل هسته ای با مشکل روبرو کنند ولی به تعبیر فرمایش مقام معظم رهبری از این گردنه نیز به سلامت عبور خواهیم کرد.

مسایل بهداشتی و درمانی گناوه و دیلم با جدیت دنبال می شود

وی با تاکید به اهمیت انتخابات 8 تیرماه سال جاری گفت: باید با تلاش همه جانبه در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، تلخی حادثه اخیر را در کام رهبری و ملت ایران به شیرینی تبدیل کنیم و باعث شادی روح شهدای خدمت، آیت الله رییسی و همراهانش شویم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه، دیلم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: برخی افراد دنیا بی تفاوت، برخی معتقد ولی برخی دارای باور هستند و ما قانع شدیم و پذیرفته ایم که باید اعتقاد داشته باشیم اما اگر به باور می رسیدیم همانگونه که نگاه شهدا بر این گونه بوده است، امروز حرکت رو به پیشرفت کشور دوچندان می شد.

وی ادامه داد: در انتخابات پیش رو باید نگاه ما بر این باور باشد که تمام جامعه به عملکرد ما نگاه می کند و با تلاش و باور خود این امر را شتاب دهیم.

پور کبگانی با اشاره به نقش رهبری و مجلس خبرگان گفت: با توجه تحولات و اتفاقی که از دهه 60 تا کنون نگاهی بیاندازیم حفظ کشور انقلاب به برکت رهبری و خبرگان بوده است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: در انتخابات پیش رو سه دسته افراد بر حسب وظیفه و تکلیف، یا سنجیدن خود و یا برای تراشیدن هزینه برای نظام ثبت نام کرده اند، لذا باید دقت کرد.

مسایل بهداشتی و درمانی گناوه و دیلم با جدیت دنبال می شود

وی گفت: انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در 8 تیرماه سال جاری بیش همه به بصیرت، تلاش، جدیت نیاز دارد که آن هم به وسیله مردم رقم خواهد خورد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم همواره در همه عرصه ها انقلاب اسلامی اتفاق های مهم را رقم زده اند و انتظار رهبری نیز همین است.

گزارش عملکرد به حوزه انتخابیه

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم با بیان اینکه در امر نمایندگی مردم وظیفه خود میدانم که به عنوان یک خدمتگزار خود را وقف مردم کرده و خستگی ناپذیر عمل کنم افزود: در زمانی که هیچ گونه مسیولیت رسمی نداشتم پیش بینی چند هزار سرمایه گذاری در استان را پیگیری کردیم.

وی گفت: بر اساس شعاری که در انتخابات عنوان کرده ام، امروز مردم باید عمل به آن شعارها را ببینند لذا هر 6 ماه گزارش عملکرد خود را به مردم در سه شهرستان حوزه انتخابیه ارایه خواهم داد.

پیگیری مشکلات بهداشت و درمان

پورکبگانی با بیان اینکه کارها و برنامه های خوبی انجام شده است، اضافه کرد: درباره وضعیت بهداشتی و درمانی مردم که اولویت به خصوص در 2 شهرستان دیلم و گناوه است، پیگیری کرده ام و در هفته آینده در وزارت بهداشت و درمان با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی و با مکتوب کردن چالش ها و مشکلات، این موضوع بررسی می شود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم بیان کرد: مواردی حوزه انتخابیه که لازم است توسط اتاق فکر و کارشناسان احصا می شود و در اختیار ما قرار می گیرد تا هر کدام از این موارد ضروری استان در زمان مناسب اقدام شود و اتفاق های خوبی برای مردم رقم بخورد.

آماده دریافت چالش ها و مشکلات حوزه انتخابیه

وی گفت: تمام ادارات و دستگاه ها چالش های و مشکلات پیش روی حوزه مربوط را مکتوب و در اختیار ما قرار دهند و همچنین مسیول دفتر این نماینده آماده پاسخگویی به مردم و انتقال مسایل آنها است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسایل بهداشتی و درمانی گناوه و دیلم با جدیت دنبال می شود" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسایل بهداشتی و درمانی گناوه و دیلم با جدیت دنبال می شود"، کلیک کنید.