معافیت بیمه ای و مالیاتی کشاورزان در دستور کار است

معافیت بیمه ای و مالیاتی کشاورزان در دستور کار است

به گزارش خبرنگار لیجار، حسینعلی حاجی دلیگانی شامگاه پنجشنبه در جلسه شورای آب بران غرب استان اصفهان اظهار کرد: این جلسه در راستای تامین امنیت غذایی از اهمیت بالایی برخوردار بود.

وی با بیان اینکه برطرف کردن مشکلات کشاورزان در بخش تولید مورد بررسی قرار گرفت، اظهار کرد: با اجرایی شدن این تصمیمات می توان بخشی از این مشکلات را برطرف کرد.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استمرار چنین جلساتی با حضور نمایندگان مردم نجف آباد، خمینی شهر و شاهین شهر در مجلس و مسوولان این سه شهرستان می تواند تاثیر بسزایی در حل بحران کشاورزان این بخش از استان داشته باشد، تصریح کرد: باید توجه داشت که نکته مهم برای حل این مشکلات تامین آب است که همه نمایندگان درصدد حل این مشکل هستند.

سامانه «سبَک» به درگاه ملی صدور مجوزهای کسب و کار متصل می شود

همچنین حجت الاسلام محمد تقی نقدعلی، نماینده مردم خمینی شهر نیز در این جلسه با بیان اینکه بررسی سامانه «سبَک» یکی از مصوبات این جلسه بود، ادامه داد: قرار شد این سامانه به درگاه ملی صدور مجوزهای کسب و کار متصل شود.

وی با بیان اینکه معاقیت های بیمه ای و مالیاتی برای کشاورزان نیز در دستور کار است، ابراز کرد: در این زمینه مصوباتی را داشتیم که در تهران نیز پیگیری خواهیم کرد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در خصوص زمان بازگشایی رودخانه و تامین حق آبه کشاورزان شرق و غرب استان اصفهان نیز مباحثی مورد بررسی قرار گرفت، ادامه داد: پیگیری این امور در تقویت امر کشاورزی در استان کمک کننده خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معافیت بیمه ای و مالیاتی کشاورزان در دستور کار است" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معافیت بیمه ای و مالیاتی کشاورزان در دستور کار است"، کلیک کنید.