معلمان کدام کشور ها بیشترین پرداختی را دارند؟

آفتاب نیوز :

حقوق معلمان از کشوری به کشور دیگر بر اساس قوانین حقوق و دستمزد کشور، سطح تجربه، سطح تدریس و سایر عوامل متفاوت است. بر اساس گزارش های سازمان توسعه وهمکاری اقتصادی، معلمان در برخی از کشورها حقوق بسیار بالایی دارند که در ذیل آمده است:

لوکزامبورگ

لوکزامبورگ به عنوان کشوری با بالاترین میانگین حقوق برای آموزش ابتدایی و متوسطه شناخته شده است و معلمان از حقوق 64 هزار و 571 دلار و 89 سنت برخوردار هستند که به تصدیق و قدردانی از نقش حیاتی معلمان در شکل دادن به آینده تاکید می کند. بر اساس این گزارش، لوکزامبورگ (کشور اروپایی) پردرآمدترین معلمان جهان را دارد. با نگاهی به روند حقوق مشخص می شود که افزایش حقوق در این کشور بر اساس تحصیلات و تجربه است.

آلمان

آلمان با کسب مقام دوم، تعهد خود را به آموزش با کیفیت از طریق حقوق رقابتی معلمان با میانگین 62 هزار و 691 دلار و 52 سنت نشان می دهد. حضور مستمر این کشور در رتبه های برتر، نشان دهنده سرمایه گذاری قوی در سیستم آموزشی آن است و اهمیتی را که برای پرورش جامعه ای آگاه و ماهر قایل است، برجسته می کند. آلمان پس از لوکزامبورگ در فهرست کشورهای دارای بالاترین حقوق معلمان در رتبه دوم قرار دارد.

سوییس

سوییس در میان کشورهایی با بالاترین حقوق معلمان در جهان قرار دارد و  با میانگین حقوق54 هزار و 954 دلار و 55 سنت به آموزش تعهد دارد و این کشور را در میان سه کشور برتر جهان با بالاترین حقوق معلمان قرار می دهد. این کشور از سطح تجربه و مدارک تحصیلی برای تعیین حقوق معلمان استفاده می کند. به طور دقیق تر، دارنده مدرک کارشناسی ارشد حقوق بالاتری نسبت به فرد دارای مدرک کارشناسی دریافت می کند.

کره جنوبی

کره جنوبی که به دلیل استانداردهای بالای تحصیلی خود مشهور است، با میانگین حقوق 53 هزار و 505 دلار و 22 سنت برای معلمان، جایگاه چهارم را به خود اختصاص داده است و موقعیت کره جنوبی را به عنوان رهبری در آموزش جهانی مستحکم می کند.

کانادا

حضور کانادا در پنج کشور برتر بر تعهد این کشور به تقویت سیستم آموزشی با کیفیت بالا تاکید دارد. معلمان در کانادا حقوق رقابتی با میانگین 51 هزار و 293 دلار و 60 سنت را دریافت می کنند که به شهرت شایسته کشور برای برتری در آموزش کمک می کند.

هلند

هلند رتبه ششم را به خود اختصاص داده است و روند کشورهای اروپایی را تایید می کند که اهمیت پرداخت معلمان را به اندازه کافی جبران می کنند. با متوسط حقوق 47 هزار و 849 دلار و 9 سنت، تعهد این کشور به حفظ  سیستم آموزشی رقابتی و موثر قابل لمس است.

استرالیا

استرالیا جایگاه هفتم را به دست آورده و تعهد خود را به سرمایه گذاری در آموزش نشان می دهد. معلمان در استرالیا حقوق رقابتی به طور متوسط 45 هزار و 307 دلار و 82 سنت دریافت می کنند که به موفقیت کلی کشور در ارایه آموزش با کیفیت به شهروندان کمک می کند.

ایالات متحده

علیرغم تفاوت در بین ایالت ها، در رتبه هشتم جهان قرار دارد. با متوسط حقوق 44 هزار و 511 دلار و 76 سنت تعهد این کشور به شناسایی و پاداش دادن به معلمان مشهود است و منعکس کننده چشم انداز وسیع و متنوع سیستم آموزشی آن است.

ایرلند

حضور ایرلند در 9 کشور برتر بر تعهد این کشور به ارزش گذاری برای مربیان تاکید می کند. ایرلند با حقوق رقابتی به طور متوسط  43 هزار و 610 هزار و 23 سنت، سیستم آموزشی قوی و موثر دارد که به شهرت جهانی مثبت آن کمک می کند.

اتریش

آخرین کشور در این فهرست اتریش است و رتبه دهم را در سطح جهانی با حقوق 10 هزار 24 دلار و 21 سنت دارد. تعهد اتریش به سرمایه گذاری در سیستم آموزشی خود بر شناخت نقش محوری معلمان در شکل دادن به آینده کشور تاکید می کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معلمان کدام کشور ها بیشترین پرداختی را دارند؟" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معلمان کدام کشور ها بیشترین پرداختی را دارند؟"، کلیک کنید.