نبرد سنگین مبارزان فلسطینی با اشغالگران در خان یونس

نبرد سنگین مبارزان فلسطینی با اشغالگران در خان یونس

به گزارش لیجار به نقل از خبرگزاری شهاب، گردان های قدس شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین از نبرد شدید مبارزانش با نظامیان صهیونیست در غرب و جنوب خان یونس در جنوب نوار غزه خبر داد.

مبارزان سرایا القدس همچنین یک تانک مرکاوای رژیم صهیونیستی را در غرب خان یونس در جنوب غزه با گلوله آر پی جی هدف قرار دادند.

به گزارش خبرگزاری لیجار در منطقه تل الهوی در جنوب شهر غزه نیز درگیری سنگینی میان مبارزان فلسطینی و اشغالگران جریان دارد.

در جریان عملیات مشترکی از سوی گردان های قسام و قدس در شهر غزه، مبارزان مقاومت مواضع نظامیان صهیونیست را با خمپاره هدف قرار دادند.

از سوی دیگر گردان های قسام اعلام کرد یک بولدوزر نظامی رژیم صهیونیستی از نوع D9 را در غرب شهر خان یونس در جنوب نوار غزه با بمب شواظ هدف قرار داده و منهدم کرده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نبرد سنگین مبارزان فلسطینی با اشغالگران در خان یونس" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نبرد سنگین مبارزان فلسطینی با اشغالگران در خان یونس"، کلیک کنید.