نماهنگ «کد های فتح» منتشر شد/ کاری جدید از گروه سرود بین المللی بصیر

نماهنگ «کد های فتح» منتشر شد کاری جدید از گروه سرود بین المللی بصیر

جدیدترین اثر گروه سرود بین المللی بصیر با عنوان «کد های فتح» منتشر شد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری لیجار، نماهنگ «کد های فتح» اثر جدید گروه سرود بین المللی بصیر است که در مجتمع بین المللی بصیر به تولید رسیده است. این اثر فاخر با محوریت روحیه ی تولی و تبری دینی ساخته شده است و از نشان دادن موضوع وحدت، همدلی و روحیه ی ملی و مذهبی بهره برده است.

این نماهنگ نه تنها به منظور یادآوری به دشمن ضمن اینکه ایرانیان غیور همیشه در صحنه حاضر هستند ساخته شده بلکه منظور نظر تمامی نیرو های شریف و با غیرت مقاومت است.

از موضوعات جالبی که در این نماهنگ به چشم می خورد می توان اشراه به تحریم های دارویی ایران توسط آمریکا و مقابله آن توسط دانشمندان این حوزه، اشاره به انگشتر حاج قاسم به منظور شهادت ایشان، تهدید های آمریکا و دولت های جعلی و مقابله ایران با آنها، شکست تاریخی نیرو های آمریکایی در طوفان طبس و حملات نیرو های مقاومت علیه رژیم خبیث اسراییل را در بر دارد.

این کار تولیدی بسیار مفهومی و زیبا نیز پس از نماهنگ «ایران وطن ما» ساخته شده است که در آن اثر نیز موضوعاتی همچون عفاف و حجاب، غیرت مردان و خانواده های شهدا به چشم می خورد. این اثر به تهیه کنندگی حجت الاسلام محمد ناصری کوره چین بوده است که وی مدیریت مجتمع بین المللی بصیر را نیز بر عهده دارد.

نماهنگ «کد های فتح» اثر جدید گروه سرود///////

همچنین آقای ناصری در حوزه موسیقی و شعر 3 کتاب نیز به تحریر درآورده اند که قسمت فارسی نماهنگ را نیز سروده اند. شاعر بخش انگلیسی هم جناب آقای اسماعیل شبرنگ بودند. کارگردان این اثر نیز جناب آقای دکتر سیدمهدی سید بابایی بوده اند که معاون مجموعه در قسمت برادران این مجتمع می باشند.

آهنگسازی این نماهنگ با جناب آقای امید رهبران، میکس و مستر آقای علیرضا ولایی، تصویر برداری آقایان احسان طاهری و محمدامین مفید، تدوین آقای حسین محمدی بوده است. خواسته تهیه کنندگان این اثر این است که مردم با پخش گسترده آن موجب نشر جهانی آن و تلنگری به کل دنیا شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نماهنگ «کد های فتح» منتشر شد/ کاری جدید از گروه سرود بین المللی بصیر" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نماهنگ «کد های فتح» منتشر شد/ کاری جدید از گروه سرود بین المللی بصیر"، کلیک کنید.