هایجک سپاهان از استقلال؛ پدیده لیگ در راه اصفهان

هایجک سپاهان از استقلال؛ پدیده لیگ در راه اصفهان

به گزارش خبرگزاری لیجار؛ مذاکرات هم‌زمان محمدجواد آقایی‌پور با دو باشگاه استقلال و سپاهان بالاخره به توافق این بازیکن با باشگاه اصفهانی ختم شد.

به گزارش فرهیختگان، این بازیکن و مدیر برنامه‌اش توجه ویژه‌ای به دریافت مبلغ قابل توجه مالی که چندین برابر قرارداد فصل قبل او بود داشتند و در نتیجه رقابت بین استقلال و سپاهان این تیم اصفهانی بود که توانست رضایت این بازیکن را جلب کند.

به این ترتیب آقایی‌پور که به او توصیه شده بود راهی روسیه شود، به خاطر پیشنهاد مالی بهتر تیم‌های ایرانی تصمیم گرفت در لیگ برتر بماند و به خاطر پیشنهاد مالی قابل توجه، سال آینده لباس سپاهان را برتن خواهد کرد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هایجک سپاهان از استقلال؛ پدیده لیگ در راه اصفهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هایجک سپاهان از استقلال؛ پدیده لیگ در راه اصفهان"، کلیک کنید.