هرکول سرابی در مستر المپیا

هرکول سرابی در مستر المپیا

لیجار/آذربایجان شرقی ورزشکار سرابی جواز حضور در مستر المپیا را کسب کرد.

مسابقات فلکس ویکند قهرمانی رقابتهای سنگین وزن حرفه ای در رشته پرورش اندام به میزبانی ایتالیا برگزار شد که در پایان این رقابت‌ها بهروز تابانی، ورزشکار سرابی بر سکوی قهرمانی ایستاد و جواز حضور در مستر المپیا را کسب کرد.

این سومین سال متوالی است که تابانی جواز حضور در این مسابقات را کسب می‌کند که دوبار قبلی به دلیل عدم صدور ویزا، ورزشکار اهل سراب آذربایجان‌شرقی از حضور در این رقابت معتبر بازماند.

به گزارش لیجار، مستر المپیا در حال حاضر مهم‌ترین و معتبرترین مسابقات رشته بدن‌سازی در دنیا است که هر ساله با جمعی از حرفه‌ای‌ترین ورزشکاران این رشته برگزار می‌شود.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هرکول سرابی در مستر المپیا" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هرکول سرابی در مستر المپیا"، کلیک کنید.