واریز این وام برای فرزندان بازنشستگان کشوری

واریز این وام برای فرزندان بازنشستگان کشوری

به گزارش خبرگزاری لیجار، جعفر امیرآبادی زاده با اعلام این خبر افزود: تسهیلات 35میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری برای 44هزار نفر از حدود 62هزار متقاضی واجد شرایط که در تیرماه سال 1402 ثبت نام کرده بودند، عصرروز گذشته به حساب حقوقی ایشان واریز شد.

به گفته وی با توجه به ثبت نام متقاضیان وام ازدواج فرزندان توسط بازنشستگان و پس از بررسی مدارک ارسالی و تایید آن به تعداد 44 هزار از متقاضیان در این مرحله تسهیلات به مبلغ 35میلیون تومان، با کارمزد سالانه 4درصد پرداخت شد.

امیرآبادی زاده تاکید کرد: اجرای خدمات رفاهی و پرداخت تسهیلات مالی جزو سیاست های صندوق بازنشستگی کشوری با عنوان «خدمت ادامه دارد» است که براساس آن تلاش می کنیم به صورت مستمر خدمات مورد نیاز بازنشستگان را در قالب های مختلف اجرایی و تقدیم آنها کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، وی همچنین یادآور شد: واریز این تسهیلات برای الباقی متقاضیان، پس از بررسی و احراز شرایط ایشان در تیرماه 1403 انجام خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واریز این وام برای فرزندان بازنشستگان کشوری" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واریز این وام برای فرزندان بازنشستگان کشوری"، کلیک کنید.