وجود مار ۱۲۲ سانتی‌متری در جعبه کتاب‌های اهدایی/ عکس 

نادیا زکالوند: کارمندی که در مغازه خیریه «گودویل» در استفورد ویرجینیا کار می‌کرد، مشغول مرتب کردن کتاب‌های اهدایی بود که ناگهان چشمش به ماری درون جعبه افتاد. او فورا با کلانتری محل تماس گرفت تا برای بیرون بردن این مهمان ناخوانده از مغازه به او کمک کنند.

کاپیتان جی.‌ای بایس که متخصص کنترل حیوانات است و برخی از همکارانش در کلانتری استفورد به محل اعزام شدند.

کاپیتان بایس در مغازه خیریه مار را که در میان کتاب‌های اهدایی جا خوش کرده بود درآورد و از مغازه بیرون برد و آن را به حیات وحش خود بازگرداند.

وجود مار ۱۲۲ سانتی‌متری در جعبه کتاب‌های اهدایی/ عکس 

کاپیتان بایس، تصویری از این مار در شبکه‌های اجتماعی گذاشت و بدون اینکه به نوع مار اشاره کند با خنده گفت، «این مار که متعلق به این منطقه است، برای فرار از گرمای تابستان و دمایی که هر لحظه بیشتر می‌شود، به دنبال سایه و مکانی خنک بوده است و چه جایی بهتر از جعبه کتاب‌ها!»

منبع:

upi

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وجود مار ۱۲۲ سانتی‌متری در جعبه کتاب‌های اهدایی/ عکس " هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وجود مار ۱۲۲ سانتی‌متری در جعبه کتاب‌های اهدایی/ عکس "، کلیک کنید.