وعده مدیران استقلال برای اصلاح قرارداد کاپیتان

وعده مدیران استقلال برای اصلاح قرارداد کاپیتان

آفتاب‌‌نیوز :

فصل گذشته پس از اینکه استقلال به واسطه قاعده سقف بودجه دچار مشکل شد، سید حسین حسینی به عنوان کاپیتان تیم پا به میدان گذاشت و جدا از اینکه بازیکنان بسیاری را راضی کرد تا از میزان قراردادشان کم کنند، خودش هم به استقلال تخفیف داد و مبلغ قراردادش را کم کرد تا زمینه برای ثبت قرارداد نفرات بیرون مانده مهیا شود (هرچند در نهایت امتیاز کم شده از پرسپولیس بابت قضیه سقف بودجه به این تیم بازگردانده شد و ماجرا سر و صدای بسیار زیادی راه انداخت) البته حسینی در آن مقطع هیچ مصاحبه‌ای علیه ماجرا نکرد و روی حرف خودش ماند، ولی چندی قبل از مدیران باشگاه خواست در قرارداد او با استقلال برای لیگ بیست و چهارم با رعایت مسائل قانونی، تغییراتی اعمال شود. برخی از مدیران استقلال هم ظاهرا به او وعده دادند که اگر از نظر قانونی مشکلی نباشد، به آن متمم اضافه کنند.

این روز‌ها مدیران استقلال منتظر هستند تا با حسینی پیرامون همین مسئله جلسه بگذارند و شرایط را کاملاً رودر رو روشن کنند. البته ابتدا باید ببینیم کاپیتان اول استقلال اصلاً در این تیم می‌ماند یا اینکه وضعیت دیگری به وجود خواهد آمد. سید حسین حسینی یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد، ولی طی یک ماه گذشته شایعاتی مبنی بر جدایی او به گوش می‌رسد.

منبع: سانا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وعده مدیران استقلال برای اصلاح قرارداد کاپیتان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وعده مدیران استقلال برای اصلاح قرارداد کاپیتان"، کلیک کنید.