وکیل امیر تتلو: احتمال دارد توبه تتلو در حکم دادگاه اثرگذار باشد

وکیل امیر تتلو با اشاره به جلسه پایانی دادگاه او گفت: آقای مقصودلو از بدو بازداشت بحث توبه را مطرح کرد و احتمال دارد در حکمش اثرگذار باشد، اما اینکه چه میزان اثرگذار باشد، به سیستم قضایی بستگی دارد.

به گزارش لیجار، به نقل از انصاف نیوز، تابه حال سه دادگاه برای رسیدگی به اتهامات امیرحسین مقصودلو (تتلو) برگزار شده است و به گفته وکیل تتلو، ظرف یک هفته حکم موکلش مشخص خواهد شد و تا قبل از آن نمی شود درباره حکم او پیش بینی کرد.

وکیل امیرحسین مقصودلو (تتلو) درباره زمان صدور حکم دادگاه به انصاف نیوز گفت: جلسه سوم روز گذشته، 17 اردیبهشت 1403، برگزار شد و آخرین جلسه هم بود. براساس قانون آیین دادرسی کیفری، دادگاه ظرف یک هفته باید تصمیمش را اتخاذ کند، مگر آنکه مورد خاصی پیش بیاید. در جلسه سوم ختم رسیدگی اعلام شده است.

الهام رحیمی فر درباره پیش بینی اش از حکم دادگاه مقصودلو گفت: تصمیم گیرنده نهایی مرجع قضایی است و حکم نهایی، قابل پیش بینی نیست.

وکیل امیر تتلو: احتمال دارد توبه تتلو در حکم دادگاه اثرگذار باشد

وکیل امیرحسین مقصودلو در ادامه گفت که تابه حال دادگاه موکلش خوب پیش رفته است.

این وکیل دادگستری در پاسخ به این سوال که «آیا اظهار ندامت تتلو تاثیری در حکم نهایی تاثیری دارد؟»، گفت: اظهار ندامت در حکم بعضی از جرایم تاثیر دارند. او از بدو بازداشت هم بحث توبه را مطرح کرد و احتمال دارد در حکمش اثرگذار باشد، اما اینکه چه میزان اثرگذار باشد، به سیستم قضایی بستگی دارد.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وکیل امیر تتلو: احتمال دارد توبه تتلو در حکم دادگاه اثرگذار باشد" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وکیل امیر تتلو: احتمال دارد توبه تتلو در حکم دادگاه اثرگذار باشد"، کلیک کنید.