پردرآمد مثل فدراسیون فوتبال!

پردرآمد مثل فدراسیون فوتبال!

به گزارش خبرگزاری لیجار؛ دقایقی پیش سایت فدراسیون فوتبال آرای کمیته انضباطی در خصوص تخلف سه باشگاه مختلف را روی خروجی خود قرار داد و سه تیم استقلال، صنعت نفت آبادان و ملوان بندر انزلی را جریمه کرد.

به نقل از ورزش سه هر سه تیم به دلیل رفتار هوادارانشان، به ترتیب 100 میلیون تومان (استقلال)، 100 میلیون تومان (صنعت نفت) و 150 میلیون تومان (ملوان بندر انزلی) جریمه شدند که البته این آرا قابل تجدید نظر است.

جریمه استقلال به دلیل پرتاب لیزر توسط تماشاگران، جریمه نفت به دلیل توهین هواداران به مقام رسمی و پرتاب لیزر و جریمه ملوان به دلیل پرتاب مواد محترقه و توهین به مقام رسمی و توقف در بازی رخ داده است.

به هر صورت 350 میلیون تومان با سه نامه اداری نشان می دهد که فدراسیون داری هم می تواند در زمره شغل های پردرآمد در نظر گرفته شود!

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پردرآمد مثل فدراسیون فوتبال!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پردرآمد مثل فدراسیون فوتبال!"، کلیک کنید.