پرسپولیس بدون مصدوم راهی قایمشهر شد

پرسپولیس بدون مصدوم راهی قایمشهر شد

به گزارش خبرگزاری لیجار و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخ پوشان پایتخت در هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر خلیج فارس، میهمان نساجی در قایمشهر خواهند بود.

تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی خود پیش از سفر به قایمشهر و دیدار برابر نساجی را از ساعت 12:30 دقیقه امروز (یکشنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کرد.

پیش از شروع تمرین، بازیکنان در جلسه فنی شرکت کردند و نکات تاکتیکی تیم از سوی کادر فنی برای سرخ پوشان تشریح شد.

با شروع تمرین، بازیکنان در قالب سه گروه به راندو پرداختند. «اوسمار ویه را» و سید جلال حسینی هم در گروه ها حاضر بودند و پا به پای بازیکنان، بازی کردند.

در قسمت های بعدی تمرین هم، مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار قرار گرفت.

تمرین امروز که یک ساعت به طول انجامید، بازیکن مصدوم نداشت و کلیه بازیکنان بدون مشکل در اختیار کادر فنی بودند.

بعد از پایان تمرین و پس از وقفه ای کوتاه، بازیکنان راهی فرودگاه شدند تا با یک پرواز چارتر، تهران را به مقصد قایمشهر ترک کنند.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا (دوشنبه) در بازی برگشت برابر نساجی از ساعت 18:15 دقیقه به میدان می رود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرسپولیس بدون مصدوم راهی قایمشهر شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرسپولیس بدون مصدوم راهی قایمشهر شد"، کلیک کنید.