پرسپولیس تازه نفس به لیگ برمی گردد

آفتاب نیوز :

پرسپولیس بعد از تعطیلات نوروز در فاصله 35 روز 7 بازی سنگین و نفس گیر انجام داد و تقریبا هر پنج روز یک بار درگیر انجام بازی هایش بود.

حال باتوجه به حذف پرسپولیس از جام حذفی بعد از بازی با هوادار این تیم 9 روز تا بازی بعدی خود در لیگ فرصت داشت و این موضوع باعث شد شاگردان اوسمار نفسی برای ادامه رقابت ها تازه کنند.

تمرین پرسپولیس بعد از انجام بازی دوستانه و ریکاوری، یک روز پس از بازی هوادار تعطیل شد و سرخ ها از فردا به تمرینات برمی گردند تا خود را آماده دیدار حساس با استقلال خوزستان کنند.

صدرنشینی پرسپولیس 48 ساعت بیشتر دوام نداشت و در سه هفته پایانی بازی ها به طور همزمان برگزار می شود تا حساسیت ها به اوج خود برسد. سرخ ها همچنان منتظر لغزش سپاهان در لیگ خواهند بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرسپولیس تازه نفس به لیگ برمی گردد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرسپولیس تازه نفس به لیگ برمی گردد"، کلیک کنید.