پشت پرده حملات سایبری اخیر به کشور/ دست این محصول در کار است!

به گزارش خبرگزاری لیجار، مرکز افتای ریاست جمهوری نسبت به استفاده از محصولات شرکت امنیت فناوری اطلاعات «کسپرسکی» در دستگاه های اجرایی هشدار داد.

مرکز افتای ریاست جمهوری در ابلاغیه ای به دستگاه های اجرایی کشور که دارای زیرساخت های حیاتی هستند، اعلام کرده که از 25 اردیبهشت ماه امسال هرگونه خرید یا تمدید لایسنس محصولات کسپرسکی منوط به استعلام کتبی از این مرکز است.

مرکز افتا️ علت این تصمیم را عدم کارایی و ضعف عملکردی محصولات کسپرسکی در تشخیص نفوذ و مقابله با حملات اخیر سایبری به زیرساخت های حیاتی کشور عنوان کرده است.

مرکز افتا به دستگاه های اجرایی مخاطب این ابلاغیه هشدار داده که درصورت رعایت نکردن این دستورالعمل، تبعات حقوقی و امنیتی ناشی از صدمات احتمالی حملات سایبری به زیرساخت های کشور بر عهده دستگاه متبوع خواهد بود.

در سال های گذشته و به دلیل خروج عمده محصولات ضد ویروس و امنیت فناوری اطلاعات از بازار ایران، شرکت روسی کسپرسکی سهم بالایی از بازار کشور را به خود اختصاص داده است.

پشت پرده حملات سایبری اخیر به کشور/ دست این محصول در کار است!

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پشت پرده حملات سایبری اخیر به کشور/ دست این محصول در کار است!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پشت پرده حملات سایبری اخیر به کشور/ دست این محصول در کار است!"، کلیک کنید.