پلمب فروشگاه محصولات چرمی به علت گرانفروشی

پلمب فروشگاه محصولات چرمی به علت گرانفروشی

به گزارش خبرگزاری لیجار، سید مرتضی مدنی گفت: پرونده واحد صنفی عرضه کننده محصولات چرمی به دلیل گرانفروشی به ارزش یک میلیارد و ۸۳۱ میلیون ریال و حراج کالا خارج از مقررات نظام صنفی در شعبه اول سیار تعزیرات حکومتی شهرستان مشهد رسیدگی شد.

وی افزود: شعبه با توجه به مدارک و مستندات موجود در پرونده، اتهامات انتسابی را محرز و علاوه بر پلمب و نصب پارچه تخلفات بر سر در واحد به مدت ۱۰ روز، متخلف را برای گرانفروشی به پرداخت ۱۸ میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

مدنی گفت: شعبه همچنین برای حراج کالا خارج از مقررات نظام صنفی ۴۰ میلیون ریال به جریمه اضافه و در متخلف را در مجموع به پرداخت ۱۸ میلیارد ۳۵۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

وی افزود: بازرسان اتاق اصناف مشهد در بازرسی از یک واحد صنفی عرضه کننده محصولات چرمی گزارش تخلفات این واحد را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پلمب فروشگاه محصولات چرمی به علت گرانفروشی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پلمب فروشگاه محصولات چرمی به علت گرانفروشی"، کلیک کنید.