پیش بینی بورس دوشنبه 7 خرداد 1403/ بازار سهام بازمی گردد؟

پیش بینی بورس دوشنبه 7 خرداد 1403/ بازار سهام بازمی گردد؟

به گزارش لیجار ،بازار سهام دومین روز هفته را با ریزش بیش از 20 هزار واحدی شاخص کل و سرخپوشی 96 درصد از نمادها به پایان رساند. این در حالی بود که دامنه نوسان همچنان در کمترین حد ممکن یعنی دو درصد قرار داشت اما نتوانست منجی بازار سرمایه شود.

تجارت نیوز در خبری نوشت:عصر روز یکشنبه همچنین در جلسه مدیران سازمان بورس و بازار سرمایه، تاکید شد دامنه نوسان دو درصدی فعلاً ادامه خواهد داشت. در این میان، قادر معصومی خانقاه، مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس، اعلام کرد زمان پایان معامله صندوق های سهامی، اهرمی و مختلط به 12:30 برمی گردد و این مورد به زودی ابلاغ خواهد شد.

باید اشاره کرد در معاملات دو روز گذشته بورس، صندوق های اهرمی، کالایی، سهامی و اغلب نمادهای بازار سرخپوش بوده اند.

اگرچه جلسه روز یکشنبه سازمان بورس با فعالان بازار سرمایه نشان می دهد این سازمان به عنوان رگولاتور بازار سرمایه، توجه ویژه ای به وضعیت بازار سهام دارد اما معامله گران بازار سهام بیش از اینکه به این دست جلسات دلخوش باشند، نگران روزهای آینده و تعیین تکلیف انتخابات ریاست جمهوری هستند.

در حال حاضر، تمامی بازارهای مالی و سرمایه ای در فاز انتظار به سر می برند و تحرک ویژه ای در هیچ یک از بازارها دیده نمی شود. به این ترتیب نمی توان از بازاری که با صف فروش 2200 میلیاردی دومین روز معاملاتی هفته را به پایان برده، انتظار داشت معاملات روز دوشنبه را در مسیر صعودی طی کند. با این حال، با توجه به جلسه عصر یکشنبه سازمان بورس با مدیران و اهالی بازار سرمایه، می توان احتمال داد حقوقی های بازار از معاملات حمایت کنند.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش بینی بورس دوشنبه 7 خرداد 1403/ بازار سهام بازمی گردد؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش بینی بورس دوشنبه 7 خرداد 1403/ بازار سهام بازمی گردد؟"، کلیک کنید.