کری خوانی یک پرسپولیسی؛ عضو هیات مدیره هستید یا ادمین صفحه هواداری؟

کری خوانی یک پرسپولیسی؛ عضو هیات مدیره هستید یا ادمین صفحه هواداری؟

کورس قهرمانی بین استقلال و پرسپولیس به هفته پایانی خود رسیده و روز شنبه یکی از این 2 تیم قهرمان لیگ بیست وسوم خواهد شد. با توجه به شرایط جدول قطعا شانس پرسپولیس بیشتر است و این موضوع باعث شده اعضای این تیم چند روز اخیر را با روحیه بالاتری سپری کنند. در این بین رفتارهای یکی از اعضای هیات مدیره پرسپولیس و استوری های او در فضای مجازی کمی دور از انتظار است. پیمان حدادی، عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، در روزهای اخیر چند استوری عجیب منتشر کرده که در شان جایگاه او نیست. او ابتدا با انتشار تصویری از نتایج استقلال و پرسپولیس در خانه شمس آذر و اشاره به برد سرخپوشان در مقابل تساوی رقیب، به استقلالی ها کنایه زده و پس از انتشار شایعه حضور مهدی تاج در جلسه سازمان لیگ برای میزبانی پیکان، شعری از فردوسی منتشر کرده است.

مشابه اقدامات حدادی در سال های اخیر بارها توسط دیگر اعضای هیات مدیره استقلال و پرسپولیس دیده شده است. فقط در ایران است که اعضای هیات مدیره باشگاه های مطرح تا این حد در فضای مجازی فعال هستند و تلاش می کنند با استوری های هوادارپسند به محبوبیت برسند و جایگاه شان را مستحکم کنند. در فوتبال ایران راهکار اصلی برای مطرح شدن همین استوری ها و مصاحبه های آتشین است ولی بهتر است مدیرانی که وارد این 2 باشگاه بزرگ می شوند قبل از هر چیز روی عملکرد خود تمرکز کنند و تلاش کنند با حل کردن مشکلات صندلی شان در هیات مدیره را نگه دارند. وظیفه یک عضو هیات مدیره کری خوانی و استوری گذاشتن نیست و این کار را هواداران و صفحات هواداری در فضای مجازی به مراتب بهتر از مدیران انجام می دهند.

این موضوع البته فقط مختص به تیم پرسپولیس نیست و در استقلال هم طی سال های اخیر مدیران زیادی مشابه این اقدامات را انجام دادند و بدون کمترین اثرگذاری مثبت این باشگاه را ترک کردند. رویکردی که نتیجه اش مشکلات مدیریتی فراوان و اتفاقات تلخی چون حذف از لیگ قهرمانان آسیا و بسته شدن چندباره پنجره نقل وانتقالاتی سرخابی ها بوده است.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کری خوانی یک پرسپولیسی؛ عضو هیات مدیره هستید یا ادمین صفحه هواداری؟" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کری خوانی یک پرسپولیسی؛ عضو هیات مدیره هستید یا ادمین صفحه هواداری؟"، کلیک کنید.