کشف جسد دختر تهرانی کنار خیابان/ 2 پسر جوان دستگیر شدند

کشف جسد دختر تهرانی کنار خیابان/ 2 پسر جوان دستگیر شدند

به گزارش لیجار، پلیس تهران با بازبینی دوربین های مداربسته 8 مغازه توانست راز جسد یک دختر ناشناس را که کنار خیابان رها شده بود، کشف کند.

روزنامه ایران نوشت: ساعت 3 بامداد شنبه 12 خرداد مرد جوانی در تماس با اورژانس گفت: در حال عبور از میدان شوش بودم که متوجه شدم دختر جوانی کنار خیابان افتاده است.

به دنبال این تماس ماموران اورژانس راهی محل شده اما در معاینات اولیه مشخص شد دختر جوان به طرز مشکوکی فوت کرده است. گزارش مرگ او به بازپرس محسن اختیاری اعلام شد و تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز شد.

با حضور تیم بررسی صحنه در محل، آنها مدرک شناسایی از جسد پیدا نکردند، بنابراین پیکر وی به پزشکی قانونی منتقل شد تا علت مرگ وی مشخص شود.

بازبینی 8 دوربین مداربسته

در ادامه تحقیقات، کارآگاهان به بازبینی دوربین های مداربسته اطراف محل حادثه پرداختند و در بازبینی تصاویر 8 دوربین مغازه تصاویری را به دست آوردند که نشان می داد موتورسیکلتی با 3 سرنشین در محل رها کردن جسد توقف کرده و 2 راکب موتورسیکلت، نفر سوم را که جسد دختر جوان بود از موتور پیاده کرده و در همان حوالی رها کرده اند.

بدین ترتیب شماره پلاک موتورسیکلت را به دست آورده و با استعلام شماره پلاک هویت مالک آن به نام اردشیر شناسایی شد. بازپرس جنایی دستور بازداشت اردشیر را صادر کرد و کارآگاهان راهی خانه پسر جوان شده و او را دستگیر کردند.

با دستگیری اردشیر، هویت دومین پسر موتورسوار نیز شناسایی و ساعاتی بعد او نیز بازداشت شد.

بهزاد، دومین متهم پرونده، در تحقیقات گفت: به همراه اردشیر برای مصرف مواد به پاتوقی در میدان شوش رفتیم. در حال مصرف مواد بودیم که سپیده وارد پاتوق شد. حال خوبی نداشت. بعد از مصرف مواد حالش بدتر شد و از هوش رفت. چون غیر از ما کسی آنجا نبود، ترسیدیم و او را سوار موتور کرده و در خیابان رهایش کردیم اما او هنوز نفس می کشید.

به دستور بازپرس جنایی دو متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفته و تحقیقات درباره اظهارات آنها ادامه دارد.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف جسد دختر تهرانی کنار خیابان/ 2 پسر جوان دستگیر شدند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف جسد دختر تهرانی کنار خیابان/ 2 پسر جوان دستگیر شدند"، کلیک کنید.