یارانه نقدی این افراد واریز شد

یارانه کمک معیشتی مرحله 160 مربوط به خرداد ماه 1402 به حساب بیش از 10 میلیون سرپرست خانوار دهک های اول تا سوم در سراسر کشور واریز و از ساعت 24 روز جمعه 25 خرداد ماه قابل برداشت است.

یارانه نقدی این افراد واریز شد

آفتاب نیوز :

در اطلاعیه سازمان هدفمندی یارانه ها آمده است:

یارانه مرحله 160 به مبلغ 11075 میلیارد تومان بر اساس دهک بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب 10075836 سرپرست خانوار دهک های اول تا سوم در 28 بانک عامل سراسر کشور واریز و از ساعت 24 روز جمعه 25 خرداد ماه قابل برداشت است.

بر همین اساس، در صورتیکه سرپرستان خانوار جزو دهک های اول تا سوم هستند، مبلغ 400 هزار تومان به ازای هر نفر به حساب آنان واریز خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یارانه نقدی این افراد واریز شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یارانه نقدی این افراد واریز شد"، کلیک کنید.