۴۴۴۲ واحدمسکن در بافت فرسوده شهرهای کردستان نوسازی شد

۴۴۴۲ واحدمسکن در بافت فرسوده شهرهای کردستان نوسازی شد

به کزارش خبرگزاری لیجار از سنندج، امیر حسین جمشیدی اظهار کرد: یکی از بخش های اجرای نهضت ملی مسکن، نوسازی واحدهای واقع درمحلات مورد هدف باز آفرینی شهری است که می توان به تعهد نوسازی ۱۲ هزار و۲۲۷ واحد در این محلات در شهرهای استان کردستان اشاره کرد.

جمشیدی اضافه کرد: از این میزان تا کنون چهارهزار و ۴۴۲ در حال نوسازی است و با بستر وظرفیت مناسب ایجاد شده همچون بسته های تشویقی ۱۹ گانه، انتظار می رود ساکنین محترم بافت فرسوده شهری با استفاده از فضای ایجاده شده بیش از پیش در این راستا گام بردارند.

وی ادامه داد: از ظرفیت هایی که در قانون بودجه وبرنامه هفتم هم لحاظ شده، بسته های تشویقی ۱۹ گانه برای بافت های فرسوده است که توسط شهرداری های استان بر اساس شرایط خاص هر شهر بومی سازی شده وبا اخذ مصوبه از کمسیون ماده پنج هم اکنون در حال اجرا است که امید واریم ساکنین ومتقاضیان محلات مورد هدف بازآفرینی از این بسته ها نهایت استفاده را برده وهدف غایی نوسازی بافت های فرسوده محقق شود.

جمشیدی خاطرنشان کرد: در کنار بسته های تشویقی، تسهیلات مخصوص بافت های فرسوده همچون وام ودیعه مسکن ۹۰ میلیون تومانی با سود چهار درصد وبازپرداخت ۲۰ ساله وتسهیلات نوسازی که ۱۸۵ میلیون تومان آن با سودصفر درصد از محل تبصره ۱۸، لحاظ شده که متقاضیان دارنده واحد مسکونی دراین محلات می توانند با بهر مندی از این ظرفیت مناسب منزل خود را نوسازی کنند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۴۴۴۲ واحدمسکن در بافت فرسوده شهرهای کردستان نوسازی شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۴۴۴۲ واحدمسکن در بافت فرسوده شهرهای کردستان نوسازی شد"، کلیک کنید.