۴ سرباز صهیونیست زخمی شده با بالگرد از غزه منتقل شدند

۴ سرباز صهیونیست زخمی شده با بالگرد از غزه منتقل شدند

منابع عبری اعلام کردند: در نتیجه درگیری در نوار غزه، چهار سرباز اسرائیلی مجروح شده با هلیکوپتر از محل حادثه منتقل شدند.

به گزارش لیجار، این حادثه در حالی است که روز دوشنبه ارتش رژیم صهیونیستی از زخمی شدن ۱۶ سرباز در نبردهای غزه طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

براساس گزارش فلسطین الیوم، ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای افزود: ۲۴۱ سرباز پس از مجروح شدن در نبردهای غزه همچنان تحت مداوا هستند که ۲۸ نفر از آنها به شدت مجروح شده‌اند.

ارتش اشغالگر توضیح داد که از آغاز جنگ تاکنون ۳ هزار و ۸۴۸ افسر و سرباز مجروح شده‌اند که ۱۹۴۲ نفر از آنها در جریان عملیات زمینی زخمی‌ شده‌اند.

همچنین تعداد کشته شدگان ارتش رژیم صهیونیستی به ۶۶۲ افسر و سرباز رسیده مضافا اینکه ۵۸۲ نفر نیز از آغاز جنگ در هفت اکتبر به شدت مجروح شده‌اند.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۴ سرباز صهیونیست زخمی شده با بالگرد از غزه منتقل شدند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۴ سرباز صهیونیست زخمی شده با بالگرد از غزه منتقل شدند"، کلیک کنید.