100 محور اصلی در تهران مخاطب طرح «الگوی خدمت»

100 محور اصلی در تهران مخاطب طرح «الگوی خدمت»

به گزارش خبرگزاری لیجار، با حضور عباس شعبانی معاون هماهنگی و امور مناطق، جلسه بررسی طرح الگوی خدمت در مناطق 3، 6، 11 و 12 سید محمد فیاض مدیرکل نظارت، پیگیری و کنترل امور مناطق و مهدی شریفیان مدیرکل برنامه ریزی و سرمایه انسانی معاونت هماهنگی و امور مناطق و شهرداران این مناطق به میزبانی معاونت هماهنگی و امور مناطق برگزار شد.

عباس شعبانی با بیان اینکه هدف اصلی طرح الگوی خدمت و سایر طرح های در حال انجام و پیگیری ابلاغ شده توسط معاونت هماهنگی و امور مناطق ارایه یک خدمت ملموس و قابل درک برای شهروندان می باشد که همگی در راستای جلوگیری از فرسوده شدن شهر و ارتقا سطح خدمات دهی به شهروندان در حال انجام است.

معاون هماهنگی و امور مناطق در ادامه با بیان اینکه رضایت شهروندان و اطلاع از خدمات انجام شده در محورهای طرح الگوی خدمت که در هر منطقه به صورت ویژه در حال انجام است از وظایف ذاتی مناطق 22 گانه است، اظهار کرد: مناطق موظف هستند طبق برنامه ریزی های پیش بینی شده بویژه در محورهای مشترک با سایر مناطق در خصوص انجام این طرح عمل و گزارشات انجام شده را به این معاونت ارایه نمایند.

سید محمد فیاض مدیرکل نظارت، پیگیری و کنترل امور مناطق نیز در ادامه نشست ضمن رصد برنامه ها و اقدامات صورت گرفته در مناطق 3، 6، 11 و 12 بر سرعت عمل و پیگیری مناطق در جهت پیشبرد اهداف طرح الگوی خدمت تاکید کرد و ادامه داد: از مهم ترین اهداف طرح الگوی خدمت انتخاب یک خیابان مهم در هر منطقه و حل تمام موضوعات مربوط به این خیابان است.

مدیرکل نظارت، پیگیری و کنترل امور مناطق افزود: در شهر تهران 100 محور اصلی مخاطب طرح الگوی خدمت هستند که مناطق موظف هستند موضوعات همه جانبه در محورهای مذکور را پیگیری و مرتفع نمایند.

شایان ذکر است این نشست تخصصی با هدف ارایه گزارش عملکرد مناطق مذکور با موضوع طرح الگوی خدمت برگزار شد و مناطقی که به صورت مشترک محور خیابان ولیعصر (عج) را اولویت انجام این طرح قرار داده بودند به ارایه گزارش عملکرد و پیشنهادات ویژه درباره ارتقا وضعیت این محور شاخص پرداختند.

در خاتمه شهرداران مناطق 3، 6، 11 و 12 ضمن ارایه گزارش مجملی از عملکرد هر منطقه و برنامه ریزی و درصد پیشرفت این طرح در مناطق خود به ارایه پیشنهاد و بیان چالش ها در خصوص این طرح پرداختند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "100 محور اصلی در تهران مخاطب طرح «الگوی خدمت»" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "100 محور اصلی در تهران مخاطب طرح «الگوی خدمت»"، کلیک کنید.