5 میلیارد ریال داروی قاچاق در آرادان کشف شد

5 میلیارد ریال داروی قاچاق در آرادان کشف شد

به گزارش خبرنگار لیجار، سرهنگ سیدعلی میراحمدی شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم گرامی داشت شهدای خدمت، بیان کرد: ماموران گشت پلیس آگاهی و امنیت اقتصادی آرادان در هنگام گشت زنی محموله قاچاق دارو را متوقف کرده اند.

وی با بیان اینکه این محموله در یک دستگاه نیسان در حال حمل و نقل بود که متوقف شد، افزود: بعد از بازرسی از این خودرو پنج میلیارد ریال کپسول لاغری کشف و ضبط شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه این داروها بدون مجوز بودند، تاکید کرد: یک نفر در این ارتباط دستگیر و به دادسرا ارجاع داده شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "5 میلیارد ریال داروی قاچاق در آرادان کشف شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "5 میلیارد ریال داروی قاچاق در آرادان کشف شد"، کلیک کنید.