9 مصدوم در پی دو حادثه رانندگی در جاده های استان سمنان

9 مصدوم در پی دو حادثه رانندگی در جاده های استان سمنان

به گزارش خبرگزاری لیجار استان سمنان؛ حسین درخشان با اعلام این خبر گفت: ساعت 13:52 واژگونی یک دستگاه خودرو پراید و انحراف از جاده تویوتا راو4 در کیلومتر 41 جاده دامغان به سمنان به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات EOC این جمعیت اعلام شد.

وی افزود: برای امدادرسانی به 5 مصدوم این حادثه تیم عملیاتی از پایگاه امداد و نجات جاده ای آهوان به محل حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: پس از انجام اقدامات لازم و کمک های اولیه، مصدومین به مرکز درمانی منتقل شدند.

درخشان به سانحه رانندگی دیگری درجاده فولاد محله به کیاسر اشاره کرد و اظهارداشت: این سانحه در کیلومتر 11 جاده این مسیر انحراف از جاده و برخورد با پل یک دستگاه کوییک اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: این سانحه ساعت 15:24 به ندای امداد اطلاع داده شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: تیم عملیاتی از پایگاه امداد و نجات جاده ای فولادمحله اعزام شدند.

درخشان خاطرنشان کرد: این سانحه رانندگی 4 مصدوم داشت که نجاتگران اقدام به رهاسازی مصدومین کردند

وی تاکید کرد: 2 مصدوم توسط اورژانس و 2 مصدوم به مرکز درمانی منتقل شدند..

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "9 مصدوم در پی دو حادثه رانندگی در جاده های استان سمنان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "9 مصدوم در پی دو حادثه رانندگی در جاده های استان سمنان"، کلیک کنید.