اجرای نمایشنامه ای که محمود استادمحمد دوستش می داشت

اجرای نمایشنامه ای که محمود استادمحمد دوستش می داشت

محمود استادمحمد از برخی از نمایشنامه هایش می ترسید، از اتفاقات سهمگینی که در آنها رخ می داد و می گفت می ترسم دوباره این نوشته هایم را بخوانم اما «دیوان تیاترال» را دوست می داشت.

به گزارش لیجار، محمود استادمحمد که یکی از طلایه داران تیاتر اجتماعی ایران است، از نوشتن فراری بود و از برخی از نمایشنامه هایش وحشت می کرد ولی «دیوان تیاترال» جزو آن نمایشنامه ها نبود و خودش می گفت «دیوان تیاترال» را دوست دارم. موقع نوشتن و اجرای آن حالم خوب بود و هر بار هم که آن را می خوانم دوباره خلقم خوش می شود.

حالا این نمایشنامه که تاکنون با کارگردانی اشخاص دیگری روی صحنه رفته، دوباره قرار است اجرا بشود.

این بار این اثر نمایشی به کارگردانی ایمان راد و ایمان حاج عظیمیان از 17 اردیبهشت تا 25 خرداد، در عمارت نوفل لوشاتو اجرا می شود.

منصوره بنی احمد، ایمان حاج عظیمیان، ایمان راد، علی رضوانی، شهرزاد سادات صدر هاشمی، کیمیا سامنی، هلنا سعادت، شکیلا علی مردانی، حمید فرجادی، پارمین قدیری، مریم قربانی، قاسم قنبری، آیناز کاوند، فاطمه زهرا مغانلو، سینا مجد، امیر مرسلی و ایلیا موهبتی بازیگرانی هستند که در این نمایش ایفای نقش کرده اند.

این نمایش اولین فعالیت حرفه ای گروه هنری «مهشید» به سرپرستی ایمان راد است.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: مجری طرح: شهاب شریفی، نوازنده: مانی مهربان، طراح گریم: سوگل بهرام پور، طراح صحنه: شهاب شریفی، طراح لباس: هنگامه ذوذهب، طراح پوستر و گرافیست: الهه معینی، دستیاران کارگردان: نگار خانی پور، مسعود محمدنیا، دستیاران صحنه: محراب عامریان، علی خاکپور، مریم اشرف زاده، دستیار لباس: تینا عبدالحسینی، مجریان گریم: نسترن مجد، هلنا سعادت، عکاس: دنا جم، حمید بازاری.

نمایش «دیوان تیاترال» هر روز ساعت 17:45 به مدت 70 دقیقه روی صحنه می رود و علاقه مندان برای تهیه بلیت آن می توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای نمایشنامه ای که محمود استادمحمد دوستش می داشت" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای نمایشنامه ای که محمود استادمحمد دوستش می داشت"، کلیک کنید.