جبلی: صداوسیما برای انتخابات تقریباً آماده است

آفتاب نیوز :

پیمان جبلی در حاشیه جلسه امروز هییت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رسانه ملی هم مثل بقیه دستگاه های درگیر در حوزه انتخابات با یک شرایط پیش بینی نشده مواجه شد و اقداماتی که در دوره های پیش ظرف یک سال برای آماده سازی زیرساخت ها و طراحی برنامه ها اتفاق می افتاد، در زمانی بسیار کوتاه ناگزیر به انجام آن شدیم.

وی افزود: با همت و جدیت همکاران ما در صداوسیما، تقریباً تمام زیرساخت ها برای برگزاری مناظره ها و دیگر برنامه های انتخاباتی آماده شده، اما طبیعتاً تا قبل از اعلام نظر نهایی شورای نگهبان هیچکدام از این پیش بینی ها قطعی نیست.

جبلی ادامه داد: ما منتظر اعلام نظر نهایی شورای نگهبان هستیم، اما از جهت آماده شدن زیرساخت های لازم در تولید فنی، طراحی برنامه ها، محور ها و پرسش ها آمادگی لازم تقریباً وجود دارد.

رییس سازمان صداوسیما ادامه داد: مجری هنوز قطعی نیست. اسامی چند نفر از همکاران در دست بررسی است که امیدوارم تا اوایل هفته آینده در این زمینه اطلاع رسانی می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جبلی: صداوسیما برای انتخابات تقریباً آماده است" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جبلی: صداوسیما برای انتخابات تقریباً آماده است"، کلیک کنید.