رییسی: ایران قوی می تواند سایه جنگ را از سر کشور بردارد

رییسی: ایران قوی می تواند سایه جنگ را از سر کشور بردارد

رییسی جمهور وعده صادق را جلوه بسیار روشن عقلانیت انقلابی دانست و افزود: این عملیات ثابت کرد ایران قوی می تواند سایه جنگ را از سر کشور بردارد و می تواند گزینه نظامی را از روی میز حذف کند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری لیجار، حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی سه شنبه شب در دهمین گفت وگوی زنده تلویزیونی رییس جمهور با مردم درباره عملیات وعده گفت: ابعاد عملیات وعده صادق باید در نشست های مختلف و محافل علمی، پژوهشی، سیاسی و امنیتی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

رییس جمهور عملیات وعده صادق را موجب غرور ملی دانست و گفت: همه این عملیات را ستودند. این عملیات می تواند در سایر حوزه ها زمینه رفع مشکلات، اجماع سازی و غرور ملی را به دنبال داشته باشد.

رییسی تاکید کرد: غزه جلوه نورانیت، مقاومت و ایستادگی،  صبر و دلدادگی به خدا است. پیروز این میدان از نظر همه صاحب نظران سیاسی در دنیا مردم مقاوم فلسطین و ناکامان این میدان رژیم صهیونیستی و حامیان آن است.

رییس جمهور ادامه داد: رژیم صهیونیستی دچار استیصال و شکست شده است؛ یکی از جلوه های این استیصال، حمله به سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق است. عملی که بر خلاف همه قوانین و مقررات بین المللی بود. بعد از آن رهبر انقلاب اسلامی اعلام کردند که رژیم صهیونیستی تنبیه خواهد شد و این وعده ای که دادند به دست رزمندگان ما تحقق پیدا کرد.

ایران قوی می تواند سایه جنگ را از سر کشور بردارد

رییسی جمهور وعده صادق را جلوه بسیار روشن عقلانیت انقلابی دانست و افزود: این عملیات جلوه زیبایی از همکاری میدان و دیپلماسی و رسانه بود. همه بخش ها در این عملیات همکاری داشتند و ثابت کردند ایران قوی می تواند سایه جنگ را از سر کشور بردارد و می تواند گزینه نظامی را از روی میز حذف کند.

رییس جمهور تصریح کرد: باید با قدرت ظاهر شد؛ البته همواره اعلام کرده ایم این عقلانیت می تواند در همه زمینه ها کار را پیش ببرد.

رییسی اضافه کرد: در مقابل گفتمان عقلانیت انقلابی، دیپلماسی التماسی قرار دارد. عقلانیت انقلابی گفتمانی است که جواب می دهد و تاکنون گفتمان برتر بوده است.

 

در حال تکمیل ….

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییسی: ایران قوی می تواند سایه جنگ را از سر کشور بردارد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییسی: ایران قوی می تواند سایه جنگ را از سر کشور بردارد"، کلیک کنید.