زمان پخش سریال یانگوم در تلویزیون

زمان پخش سریال یانگوم در تلویزیون

آفتاب نیوز :

سریال «جواهری در قصر» این روز ها از شبکه تماشا پخش می شود. این سریال که در ایران با نام یانگوم نیز شناخته می شود، براساس ماجرای واقعی زنی ساخته شده که اولین و احتمالاً تنها زنی است که نامش در تاریخ به عنوان پزشک خصوصی پادشاه ثبت شده است.

ماجرا در زمان سلسله جوسون می گذرد زمانی که جامعه مشخصاً سیستم طبقاتی دارد و سنت های مردسالارانه بر آن حکمفرماست. این دوره از تاریخ هر چند از نظر اقتصادی در وضعیت مساعدی به سر می برد، اما به دلیل درگیری های داخلی بر سر قدرت میان خانواده سلطنتی و دولت از ثبات سیاسی برخوردار نیست.

سریال «جواهری در قصر» هر شب ساعت 20:30 پخش و در ساعات 00:30 بامداد و 6:30 و 12:30 هم از شبکه تماشا بازپخش می شود.

سه فصل سریال «لوپن»، روی آنتن شبکه تماشا می رود. این سریال در ژانر اکشن ـ جنایی و درام و محصول سال 2021 کشور فرانسه است.

داستان این سریال که برگرفته از داستان معروف «آرسن لوپین» است، روایت گر زندگی سارق جوانی به اسم «آسان دیوپ» که تصمیم می گیرد به تلافی بلایی که خانواده ای ثروتمند بر سر پدرش آوردند، از آن ها انتقام بگیرد.

در این سریال عمر سی، وینسنت لاندز، آنتوان گای، کلوتیلد هزم و لودویین سگنیر به هنرمندی پرداخته اند. بینندگان شبکه تماشا می توانند این سریال را هر شب ساعت 22:30 ببینند و همچنین در ساعات 15:30، 10:30، 3:30 بازپخش این سریال را مشاهده کنند.

البته در ساعت های دیگر سریال «رخنه» ساعت 11:30؛ سریال «آن شرلی» ساعت 18:30؛ سریال «خانه پوشالی» ساعت 19:30؛ «کمپانی» ساعت 23:30 روی آنتن شبکه تماشا می روند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زمان پخش سریال یانگوم در تلویزیون" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زمان پخش سریال یانگوم در تلویزیون"، کلیک کنید.