عمر سی بازیگر یک کمدی رمانتیک برای نتفلیکس شد

عمر سی بازیگر یک کمدی رمانتیک برای نتفلیکس شد

آفتاب نیوز :

عمر سی، بازیگر فرانسوی سریال «لوپین»، قرار است در کمدی رمانتیک «عاشق فرانسوی» نتفلیکس که اولین کارگردانی نینا ریوز را شکل می دهد، بازی کند.

سی که امسال از اعضای هیات داوران بخش رقابتی اصلی جشنواره فیلم کن به ریاست گرتا گرویگ است، در این فیلم در کنار سارا ژیرودو بازیگر «برنادت»، پاسکال آربیلو بازیگر «گلوله گمشده» و آلبان ایوانف بازی خواهد کرد.

هوگو گلین که پیش از این کارگردانی فیلم های «عشق در نگاه دوم» و «دو خانواده است» را انجام داده و با اقبال در گیشه های فرانسه روبه رو شده بود، تهیه کننده هنری این فیلم است.

عمر سی در فیلم «عاشق فرانسوی» در نقش آبل کامارا، بزرگترین بازیگر حال حاضر بازی می کند که با ماریون دختر همسایه اش آشنا می شود و ماجرا های جالبی رقم می خورد.

تولید این فیلم با همکاری استودیو های فرانسوی و نتفلیکس از 27 می در پاریس آغاز می شود و قرار است نتفلیکس آن را سال آینده به صورت جهانی اکران کند.

سی پس از بازی در چند فیلم درام، از جمله «پرونده غریبه ها»، «کتاب کلارنس» و «پدر و سرباز» که تهیه کننده آن ها هم بود، به بازی در نقش سبک تر کمدی بازمی گردد. وی به تازگی کمپانی تولید فیلم خود را با مشارکت لویی لتریه، کارگردان «لوپین» و توماس بنسکی، مدیر عامل سابق پالس فیلمز راه اندازی کرده است.

این بازیگر که اکنون در لس آنجلس مستقر است، سال 2011 با بازی در فیلم «دست نیافتنی ها» برنده سزار شد و نامش را به عنوان نخستین سیاه پوست برنده این جایزه در تاریخ ثبت کرد. وی با بازی در نقش آسان دیوپ در سریال «لوپین» که به عنوان بزرگ ترین سریال فرانسوی زبان نتفلیکس شناخته می شود، به یک ستاره بین المللی بدل شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عمر سی بازیگر یک کمدی رمانتیک برای نتفلیکس شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عمر سی بازیگر یک کمدی رمانتیک برای نتفلیکس شد"، کلیک کنید.