عکس جدید از وضعیت سلامتی عمو قناد + ماجرای تصادف

آفتاب نیوز :

مجید قناد، هنرمند تلویزیون و عرصه هنر های نمایشی از بیمارستان مرخص شد.

 پس از بستری شدن مجید قناد در بیمارستان و انجام عمل جراحی مغز او، خبر انتقال این مجری قدیمی به بخش عمومی و بهبودی نسبی منتشر شد.

برخی از چهره های سینمایی در بیمارستان حاضر شدند و از مجید قناد عیادت کردند.

عکس جدید از وضعیت سلامتی عمو قناد + ماجرای تصادف

پس از اعلام ترخیص شدن قناد از بیمارستان، محسن شایانفر از تهیه کنندگان سینما و تلویزیون، یادداشتی در باره تصادف مجید قناد نوشت:

«ماجرای تصادف مجید قناد عزیز شنیدنی است (!)

او در تعطیلات پس از نوروز و در زمان بازگشت از سفر متاسفانه با اتومبیل تصادف کرد که در این میان مادر محترمشان دچار آسیب جدی می شود که بحمداله با پیگیری های آقای قناد به سلامتی احوالشان بهبود می یابد. از آنجا که سعی ایشان قصد داشت موضوع رسانه ای نشود این غم بزرگ را بر دوش کشید تا بحمداله مادر محترم شان بهبود یافت.

ظاهراً ده روز پیش و پس از نزدیک به دوماه و اندی، خودش دچار مشکلاتی می شود که خونریزی داخلی ایشان را روانه بیمارستان می کند که طی ده روز گذشته خطر جدی با انجام عمل جراحی توسط پزشکان مرتفع می گردد و امروز بحمدالله از بیمارستان به خانه هدایت می شود.

بنده در روز های گذشته، اخبار مربوط به ایشان را می شنیدم که راهی بیمارستان شده اند؛ پیش خود می خندیدم که این خبر فیک از کجا آمده که امروز دریافتم موضوع بستری شدن و عمل جراحی واقعی است.

از همه دوستان می خواهم که دستان را به آسمان ببرند و برای شفای کامل او از خدا طلب شفاعت نمایید.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس جدید از وضعیت سلامتی عمو قناد + ماجرای تصادف" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس جدید از وضعیت سلامتی عمو قناد + ماجرای تصادف"، کلیک کنید.