مستند کوتاه ایرانی «با قید محرمانگی» در اوبرهاوزن آلمان

مستند کوتاه ایرانی «با قید محرمانگی» در اوبرهاوزن آلمان

به گزارش خبرگزاری لیجار، فیلم مستند کوتاه «با قید محرمانگی» به کارگردانی مشترک شروین وحدت و پیام عزیزی به بخش اصلی و بین الملل هفتادمین جشنواره فیلم کوتاه اوبرهاوزن آلمان راه پیدا کرده است.

لیجار نوشت:«با قید محرمانگی» درباره زنان یک روستاست که به نهادهای دولتی نامه ای محرمانه نوشته اند. شروین وحدت و پیام عزیزی تهیه کنندگی و کارگردانی مشترک این کار را به عهده داشته اند. بعد از فیلم «خانه سیاه است» ساخته فروغ فرخزاد که در دوره یازدهم این جشنواره نمایش داده شد و جایزه اصلی را نیز دریافت کرد، «با قید محرمانگی» تنها فیلم ایرانی است که به اوبرهاوزن راه یافته است.

فستیوال اوبرهاوزن یکی از قدیمی ترین و معتبرترین جشنواره های فیلم کوتاه در دنیا است که هر ساله از یکم تا ششم می (12 تا 17 اردیبهشت) برگزار می شود و برنده جایزه بزرگ این جشنواره به رقابت های آکادمی اسکار معرفی خواهد شد.

عوامل «با قید محرمانگی» عبارتند از تهیه کننده و کارگردان: شروین وحدت، پیام عزیزی، تدوین: محسن ظهرابی، فیلمبردار: کیوان ایمانی، موسیقی: احسان آنالویی، صداگذار: سامان شهامت و بهزاد مهدی زاده، اصلاح رنگ و نور: رضا تیموری، صدابردار: شروین وحدت، مدیر روابط عمومی: سعید اسلام زاده، طراح پوستر: متین خیبلی، دستیار کارگردان: رضا عزیزی، مدیر تولید: مهرسام حق جو، عکاس: کیوان ایمانی، پخش بین الملل: نشاط باقری.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مستند کوتاه ایرانی «با قید محرمانگی» در اوبرهاوزن آلمان" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مستند کوتاه ایرانی «با قید محرمانگی» در اوبرهاوزن آلمان"، کلیک کنید.