نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری وارد محل مناظره شدند

با برگزاری آیین ویژه استقبال؛

نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری وارد محل مناظره شدند

نامزدهای انتخاباتی چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، دقایقی قبل به منظور شرکت در نخستین مناظره انتخاباتی، وارد ساختمان شیشه ای صداوسیما شدند.

به گزارش خبرنگار سیاست خبرگزاری علم و فناوری لیجار، نخستین مناظره انتخاباتی نامزد های ریاست جمهوری کمتر از دو ساعت دیگر (از ساعت 20 تا 24) با موضوع اقتصادی در استودیوی محل مناظره ها آغاز می شود.

این دوره از انتخابات با تفاوت هایی در محتوا و نحوه اجرا و همچنین زمان پخش، نسبت به دوره های قبل و با اجرای «مهدی خسروی» گوینده خبر همراه خواهد بود.

طبق جدول پخش تنظیم شده توسط صداوسیما، مناظره ها در تاریخ های زیر برگزار خواهد شد:

مناظره اول        دوشنبه     28 خرداد1403،     20 تا 24
مناظره دوم        پنجشنبه    31 خرداد 1403،    20 تا 24
مناظره سوم       جمعه       1 تیر 1403،         20 تا 24
مناظره چهارم    دوشنبه      4 تیر 1403،         20 تا 24
مناظره پنجم     سه شنبه     5 تیر 1403،        12:30 تا 16

گفتنی است همزمان با شبکه یک سیما این مناظره ها به صورت زنده با رابط ناشنوایان از شبکه سلامت نیز روی آنتن می روند. همچنین شبکه جام جم نیز این مناظره ها را به صورت زنده پخش خواهد کرد.

18:40 ورود نامزدها به محل قرعه کشی مناظره

همه نامزدهای انتخاباتی پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا به ترتیب وارد محل برگزاری قرعه کشی مناظره انتخابات ریاست جمهوری شدند.

18:37 علیرضا زاکانی وارد صداوسیما شد

علیرضا زاکانی آخرین نفر از میان نامزدها بود که برای شرکت در اولین مناظره تلویزیونی وارد ساختمان شیشه ای صداوسیما شد. وی در بدو ورود با حضور در مقبره شهدای گمنام به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

18:31 سعید جلیلی وارد صداوسیما شد

سعید جلیلی پنجمین نفر از میان نامزدها بود که برای حضور در اولین مناظره تلویزیونی وارد سازمان صداوسیما شد. جلیلی در بدو ورود با حضور در مقبره شهدای گمنام به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

18:24 قاضی زاده هاشمی وارد صداوسیما شد

امیرحسین قاضی زاده هاشمی چهارمین نامزدی بود که برای شرکت در اولین مناظره تلویزیونی وارد سازمان صداوسیما شد. وی در بدو ورود با حضور در مقبره شهدای گمنام به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

18:18 قالیباف وارد صداوسیما شد

محمدباقر قالیباف سومین نفری بود که برای حضور در اولین مناظره تلویزیونی وارد سازمان صداوسیما شد. این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در بدو ورود با حضور در مقبره شهدای گمنام به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

18:10 مسعود پزشکیان وارد صداوسیما شد

مسعود پزشکیان دومین کسی بود که به منظور حضور در اولین مناظره تلویزیونی وارد سازمان صداوسیما شد. پزشکیان در بدو ورود با حضور در مقبره شهدای گمنان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

18:00 ورود نامزدها؛ پورمحمدی وارد صداوسیما شد

مصطفی پور محمدی نخستین کسی بود که وارد سازمان صداوسیما شد و در بدو ورود با حضور در مقبره شهدای گمنان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری وارد محل مناظره شدند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری وارد محل مناظره شدند"، کلیک کنید.